Sıradaki içerik:

Anne Sütünün Faydaları Nelerdir?

e
sv

2017 Ünlü Düğünleri

223 okunma — 17 Ocak 2018 12:02
Yılın En Çok Yakışan Çftlerinden Fahriye Evcen Ve Eşi Burak Özçivit.

Bu yıl birçok ünlü ismin düğününe şahitlik ettik. Uzun yıllar beraber olup 2017 yılında evlenenler gibi, evlilik kararlarıyla birçok kişiyi şaşırtanlar da var. Ünlü çiftlerin düğünleri her zaman ilgi görmeye devam ediyor. Hayranı olunan, çok sevilen kişilerin düğün törenleri dikkatle takip ediliyor. Özellikle kadınların tercih ettiği gelinlikler zaman zaman trend haline bile geliyor. Ünlü gelinlikler birçok kişiye ilham kaynağı olmayı başarıyor.

Ünlülerin Düğünleri

2017 ünlü düğünleri zaman zaman şaşasıyla zaman zaman ise sadeliği ile bu yılda ilham kaynağı olmaya devam etti.

1) Tolgahan Sayışman & Almeda Abazi: 2017 ünlü düğünleri arasında en çok beğenilenler arasında bulunan düğün Los Angeles’ ta gerçekleşti. Birbirlerine çok kişi tarafından yakıştırılan çüftün birliktelikleri destek görmeye devam ediyor.

2) Azra Akın & Atakan Koru: 4 yıldır birlikte olan çift nihayet 2017 de birlikteliklerini nikahla taçlandırdılar. Düğün Edirne, Keşan’ da gerçekleşti. Dünya güzeli olan Azra Akın ile sevgili Atakan Koru’ nun birlikteliği oldukça içten ve samimi.

Azra Akın Ve Eşi Atakan Koru’nun Düğünlerinden Bir Kare.

3) Fahriye Evcen & Burak Özçivit: 3 yıllık ilişkileri sevenleri tarafından daima destek gördü. Birbirlerine çok yakıştırılan çiftin düğünü uzun süre gündemi meşgul etti. Sait Halim Paşa Yalısı’ nda yapılan düğünden oldukça renkli kareler paylaşıldı.

4) Acun Ilıcalı & Şeyma Subaşı: 8 yıllık bir birliktelik sonunda 2017 yılında evlilikleri gerçekleşti. Yılın en çok konuşulan düğünlerinin başında olan bu düğün herkes tarafından merakla takip edildi. Fransa’ nın sahil kasabası olan St. Tropez’ de gerçekleşen düğün hayli eğlenceli geçti. 250 davetlinin yer aldığı davete birçok ünlü isim katıldı.

5) Rüzgar Erkoçlar &Tuğba Beyazoğlu: Rüzgar Erkoçlar cinsiyet değiştirmesi ile bir dönem oldukça çok konuşuldu. Kız arkadaşı olan Tuğba Beyazoğlu ile düğün törenleri herkes tarafından merakla takip edildi.

6) Hande Soral & İsmail Demirci: Sevenleri tarafından ilgiyle takip edilen bir diğer düğün. Hande Soral’ ın kardeşi olan Bensu Soral ve İsmail Demirci’ nin düğününe birçok ünlü isim katıldı.

8) Caner Erkin & Şükran Ovalı: Başarılı futbolcu Caner Erkin ve oyuncu Şükran Ovalı birlikteliklerini evlilik ile taçlandırdı. Desteklenen ilişkinin düğünü magazin gündemini oldukça meşgul etti. Birçok ünlü ismin görüldüğü tören beğenileri toplamayı başardı.

Yabancı Ünlü Düğünleri

2017 ünlü düğünleri dünya çapında da ilgileri üstüne çekti.

1) Miranda Kerr & Evan Spiegel: Süpermodel olan Miranda Kerr ile Snapchat’ ın kurcusu ve CEO’ su olan Evan Spiegel California’ da dünya evine girdi.

Serena Williams Ve Eşi Alexis Ohanian Düğün Töreni.

2) Serena Williams & Alexis Ohanian: Dünya evine giren Serena Williams ve Alewis Ohanian’ ın düğün törenlerine yıldız furtbolcular, moda yıldızları gibi birçok ünlü ismin katılımıyla dünya da dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

3) Arizona Muse & Boniface Verney-Carron: Uzun süreli birlikteliklerini nikahla taçlandıran çiftte 2017 yılında evlenen ünlüler arasında yer alıyor.

Ünlü Gelinlikler

Düğün törenleriyle ilgi odağı olmalarının yanısıra gelinlikler de oldukça eleştirildi. Beğenilen olduğu kadar beğenilmeyen gelinlikler de oldu. 2017 ünlü gelinlikler birçok kişiye ilham verdiği kadar, eleştiriler de aldı. Türkiye’ de de ünlülerin gelinlikleri birçok polemiğe neden oldu.

Bazı gelinlikler sadeliği ile beğenilirken, bazı gelinlikler abartısı ile beğenildi. Ünlülerin gelin oldukları halleri 2017 yılı boyunca dikkatle incelendi. Düğünlerin bazıları kimilerine daha sıcak gelse de kimileri içinse başka türlü olabilirdi düşüncelerine sebep oldu. Birlikteliklerini evlilik ile taçlandıran bütün ünlüler umarız daima mutlu olurlar.

[irp posts=”2186″ name=”Gelinlik Korsesi”]

[irp posts=”1111″ name=”Nişan Alışverişinde Ne Alınır?”]

[irp posts=”2053″ name=”En Güzel Nişanlık Modelleri”]

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.