Sıradaki içerik:

Göbek İçin Bölgesel İnceltme Yöntemleri

e
sv

2018 Gelinlik Trendleri ve Modası

298 okunma — 04 Mart 2018 15:08
gelinlik modelleri

Yeni Model Gelinlikler İle Gözler Üzerinizde Olsun

Her yıl yüzlerce genç için yeni bir hayata başlamak anlamına geliyor. Düğün tarihleri belli olan pek çok kişiyi saran gelinlik seçiminde ise yılın trendleri öne çıkmaya devam ediyor. 2018 gelinlik trendleri de gelinleri bu sene mükemmel gösterecek seçeneklerden oluşuyor. Göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olmak isteyenlerin ve bu sene hangi gelinliklerin öne çıktığını merak edenlerin yolu ise moda dünyasına düşüyor.

Bohem Gelinlik Tarzı İle Sırlı Güzellik!

Gösterişli bir gelin olmak ve her halinizle çekici görünmek istiyorsanız 2018 yılının tarzı olan bohem tasarımları seçmelisiniz.

İpekli kumaşların, tüllerin ve tüylerin dahil olduğu bu gelinlik modellerinde kendinizi bir masal perisi gibi hissedebileceksiniz. Bohem dünyasında önemli bir yeri olan oyalarla hazırlanmış olan gelinlikler de hem eski zamanlardan çıkmış gibi görünmenizi hem de zarif bir duruş sergilemenizi sağlayacak.

Taşlar Ön Planda!

Gelinlik seçimi yaparken mümkün olduğunca sade seçeneklerden yana olanların dahi gözünü kamaştıracak seçeneklerden olan taşlı tasarımlar bu sene sadeliği de gösterişi de aynı anda yansıtıyor. İnciler, kristaller, boncuklar ve daha fazla seçeneğin bir araya geldiği modelleri sizde çok beğeneceksiniz.

Fırfırlı Etekler!

Gelinliklerde son zamanlarda düz modeller ön plandayken bu sene kat kat ya da fırfırlı etekler daha da kendini belli ediyor. Etek kısımları hareketli olan gelinliklerde üst kısımların sade olduğu tasarımlar bulunduğu gibi gelinliklerin her kesiminin hareketli parçalardan oluştuğu oldukça farklı tasarımlarda vitrinleri süslüyor. Zayıf bir vücut yapınız varsa bu gelinlikleri tercih ederek daha heybetli görünebilirsiniz.

Duvak İstemeyenlere Pelerin!

2018 gelinlik modelleri içerisinde yerini alan pelerinli modeller oldukça dikkat çekiyor. Genellikle duvak kullanmak istemeyen gelin adayları tarafından tercih edilen pelerinler soğuk havalarda yoğun bir nakış süslemesi ile hazırlanırken yaz mevsiminde ise tüllerden hazırlanıyor.

Dantel Zarafeti Devam Ediyor!

Gelinliklerde Fransız dantelleri sık sık kullanılan detaylardan biri iken şimdilerde danteller daha çok el yapımı modellerden oluşuyor. Romantik görünmek isteyen adaylar bu gelinliklerden seçebilir.

Transparan Detaylar!

Gelin adaylarını cesur ve seksi gösteren detaylardan olan transparan kısımlar bu sene kendini fazlasıyla gösteriyor. Daha çekici görünmek isteyen bayanlar tarafından tercih edilen bu gelinliklerde sadece üst kısımların transparan olduğu modeller bulunduğu gibi tamamı transparan halde olan gelinlikler de bulunuyor.

Midi Boy Gelinlikler!

Bu sene farklı bir gelin olmak isteyenler için biçilmiş kaftan olan midi boy gelinlikler harika bir duruş sergilemenizi sağlıyor. Vintage modasını bohem tarz ile buluşturan bu modellerde ayak bileklerinizi sergileyebileceğiniz gibi şirin bir gelin halini de alabilirsiniz.

Tüyler Olmazsa Olmaz!

Bohem tarza sahip olan bu gelinlikler hem uçuş uçuş duruşu ile hem de masumluğu ile dikkat çekiyor. Farklılığı seven gelin adaylarının tercihi olan bu gelinlikler tüylerin kullanıldığı etek kısımları ile kendini ortaya çıkarıyor. Hareketli bir görüntü elde etmek istiyorsanız mutlaka bu gelinliklerden denemelisiniz.

Üç Boyutlu Çiçekler İle Daha Doğal!

Çiçeklerle bezenmiş olan gelinlikler pek çok kişinin gözdeleri arasında bulunuyor. Bu sene de üç boyutlu çiçeklerle hazırlanmış bohem gelinlik modelleri içerisinde yerini alan bu tasarımlar doğallıktan yana olan gelin adaylarının bir numaralı tercihi oluyor. Uçuşan tüllerin üzerine işlenmiş olan çiçek işlemelerinde minik taşlar ve inciler de kullanılabiliyor.

Düğün mekanınıza ve vücut hatlarınıza göre tercihte bulunmanız gereken gelinlik modelleri içerisinden sizde aradığınızı bulabilir ve en özel gününüzde göz kamaştırıcı bir hal alabilirsiniz. 2018 modasının gözdesi olan bu modellere ek olarak siyah detayların kullanıldığı tasarımları da inceleyebilirsiniz.

[irp][irp][irp]

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.