Sıradaki içerik:

2020 Yaz Ayakkabı Modasına Genel Bakış

e
sv

2020 Yaz Çanta Trendlerinde Yeni Modeller!

330 okunma — 10 Mayıs 2020 05:09

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki kadınlar canları sıkıldığında en çok yaptıkları ürün alışverişi ayakkabı ve çanta oluyorlar. Bir kadın kendi gardırobunda çok sayıda çanta bulunuyor. Çünkü kadınlar farklı kıyafetleri için farklı çantalar kullanıyor. Biz de bu yazıda 2020 yaz çanta trendleri hakkında kadınların kafasına takılan soru işaretlerinin yanıtlarını vermeye çalışacağız. Dilerseniz hemen başlayalım.

Sezonun Gözdesi Şişme Çantalar

ilkbahardan itibaren çanta modası içinde kendini gösteren şişme çanta olarak tabir edilen çantalar bu yaza tam anlamı ile damga vuracak gibi duruyor.

Buna göre canlı renklerde hafif olan bu çantalar özellikle her dem genç olanlara hitap eden, hem şık, hem trend olan çantalar arasında ilk sırada geliyor.

Sıradan bir giysi giyseniz bile bu çantalar ile girdiğiniz ortamda kendinizi anında gösterebilirsiniz.

Farklı Çanta Tasarımları

Aşırı Derecede Büyük Olan Çantalar

Genel olarak bakıldığında bu yıl modada diğer yıllara nazaran çok daha uçuk, çok daha marjinal olarak kabul edilebilecek olan trendler var. İşte buna 2020 yaz çanta trendleri içinde en güzel örneklerden bir tanesi kişinin kendisinden çok daha büyük olan, nerede ise diz altına kadar inen çantalar. Ağırlıklı olarak kumaştan yapılan bu çantalar bazen de ince deriden yapılmış olarak karşımıza çıkıyor.

Kanvas Çanta Modelleri

Zincir Detaylı Olan Çantalar

İşin özünde zincirin bu yıl olmadığı yer yok gibi. Hemen her alanda karşımıza çıkıyor. Zincir saplı, zincir detaylı olan gerçek deri çantalar özellikle iş yaşamında klas bir görünüm elde etmek isteyen, klasik giyinen kadınların vazgeçilmezi olmaya aday gibi.

Farklı Bayan Çanta Tasarımları

Farklı büyüklüklerde ve farklı zincir kalınlıklarında olan bu çantalar özü itibarıyla oldukça asil görünüyor. Bu çantaların kimilerinde ise kulp olarak değil ince çantanın bir yerinde detay olarak bulunuyor ki o da çantaya ayrı bir hava katıyor.

en pahalı çanta modelleri - chanel

Serseri Çantalar

Çantanın da serserisi olur mu diye düşünmeyin. Üstte yer alan ve ünlü bir moda defilesinde karşımıza çıkan bu yeşil çanta bunun en güzel örneği. Bu tarz çantaları belli bir kalıba sokmak zor, sıra dışı modelleri ile kendini belli eden bu çanta modelleri her dem kitsch bir görünümden uzak olmak isteyenlere hitap ediyor. Deri pantolonlar, İspanyol paça jeanler ile çok hoş bir tarz yaratmak mümkün.

otantik giyim

Kapitone Çanta Devri Başlıyor

Bu yaz birçok kadın kapitone çanta kullanacak zira birçok çanta üreticisi bu tarz çantaları çoktan üretmiş durumda. Üstelik son derece klasik ve her tarz giyim tarzı ile rahatlıkla giyilebilir olan çantalar. Hem şık, hem trendi, hem de klasik olmaya aday.

Çok Fazla Bölmesi Olan Çantalar

2020 çanta modası içinde belki de en hayır denilemeyecek çantalar çok bölmeli olan bu çantalar. Çantada aradığını bulmakta zorlanan kadınlar için göz göz olan bu çantalar tam anlamı ile biçilmiş kaftan. Çok kullanışlı, çok rahat ve evet biraz da spor bir görünümü var. Bohem, etnik, spor giyinen kadınlar için ise biçilmiş kaftan.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.