Sıradaki içerik:

Tozlu Giyim İndirimli Tesettür Elbise Modelleri ve Fiyatları

e
sv

Adına Ayakkabı Üretilen Basketbolcular

259 okunma — 17 Aralık 2015 05:27

Basketbol sporun en önemli ayaklarından bir tanesi ve bu sporu iyi bir şekilde yapabilmek için çok hareketli olmamız gerekiyor. Yeteri kadar hareketli olmayan herkes basketbol oyununda başarısız olacaktır. Bu hareketi temin etme konusunda sporcuların en fazla destek aldığı malzemelerden bir tanesi ayakkabılardır. Bu nedenle basketbol oyununda kullanılan basketbol ayakkabılarının oynanan oyuna büyük etkisi olur. Bu etkinin bir çeşit fayda ya da zarar olmasını sağlayabiliriz. Tercih edeceğimiz basketbol ayakkabısının kalitesi burada önemli olacaktır. Bu konuyu dikkate alan ve bu konunun önemini bilen ayakkabı üreticileri yakın zaman önce harekete geçerek, iyi basketbol oyuncularını kendi tanıtımlarında kullanmaya başladılar. Hatta bu iş şimdilerde öyle boyutlara vardı ki, iyi basketbol oyuncularının ismi doğrudan ayakkabı modeli olarak bile kullanılabiliyor. Oyunculardan izin alan firmalar bu izin doğrultusunda ürettikleri kaliteli ayakkabıların isimlerini oyuncuların isimleri ile değiştiriyorlar.

adına ayakkabı olan sporcular

İyi Basketbolcuların Değişmeyen Kaderi

Bu durum gelecekte iyi basketbolcuların değişmeyen kaderi olacak gibi… Basketbol ayakkabılarını inceleyenler, ayakkabı markalarının ünlü modellerinin isimlerine dikkat ettiklerinde, ayakkabıların birçoğunun bilindik isimler içerdiğini görürler. Piyasada şuan satışta olan basketbol ayakkabılarından birçoğu önemli basketbol oyuncularının ismini taşımaktadır. Michael Jordan bu isimlerden bir tanesi ve Jordan modeli ayakkabılar, piyasadaki en iyi basketbol ayakkabıları olarak kabul görüyor. Jordan modeli ve daha bir çok basketbol ayakkabısı için Sportive’in basketbol ayakkabılarına mutlaka göz atın. Dünyaca ünlü markalar tarafından üretilen bu tür ayakkabılar, hem önemli basketbolcuların isim anlamında desteğini almış oluyor, hem de kalitesini yayarken, söz konusu oyuncunun da ismini yaymış oluyorlar. Elbette adına ayakkabı üretilen tek oyuncu Jordan değil… Her iyi basketbol oyuncunun adına üretilmiş bir ayakkabı modeli mutlaka piyasada bulunuyor.

Birçok Basketbolcu Var

Basketbol ayakkabılarının modellerine dikkat ettiğimizde birçok basketbolcu ismi görüyoruz. Dünyanın en ünlü markaları artık ayakkabı modellerine oyuncu isminden başka bir isim vermiyorlar. Birçok basketbolcunun adına üretilmiş basketbol ayakkabıları bulunuyor. Bu ayakkabılar yakında model değil de, doğrudan marka olarak üretilir mi bilinmez fakat bu durumun artık bir klasik halini aldığını söylemekte fayda var. Derric Rose ismi adına basketbol ayakkabısı üretilen bir diğer isim… İyi bir basketbol ayakkabısı kullanmak isteyenler Derric Rose ayakkabılarını tercih edebilirler. Özellikle Rose tarzını sevenler bu ayakkabılar ile Derric Rose hayranlığını pekiştirebileceği gibi, özel bir basketbol ayakkabısı giymeye de başlayabilir. Yine dünyanın en iyi oyuncuları adına üretilmiş diğer modellere de göz atabilirsiniz.

Yasin BOSTAN

SEO Expert, Google, SEO, SEM, WordPress, Sosyal Medya Geliştiricisi, Profesyonel İçerik Yazarı, SEO Destek Merkezi ve Dijital Pazarlama Ajansı seodem.com'un kurucusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.