Sıradaki içerik:

Ayakkabı Kokusunu Kökünden Çözecek Pratik Yöntemler

e
sv

Bayanlar Hangi Tür Erkeklerden Hoşlanır

381 okunma — 04 Nisan 2018 03:10
bayanlar kimlerden hoşlanır

En çok merak edilen sorular arasında bayanlar hangi tür erkeklerden hoşlanır yer alıyor. Kadınların erkeklerin hangi özelliklerini beğendiği, ilk dikkatini çekecek özelliklerinin ne olduğu hakkında bilgi vererek, bu soruya cevap veriyoruz.

Erkeklerde Kadınları Etkileyen Özellikler

İlk etapta dikkat çeken özelliklerin bayanlar hangi tür erkeklerden hoşlanır sorusunun ilk yanıtı olarak verebiliriz.

Her kadının erkekte bakacağı özellik farklı olsa da mümkün mertebe belli başlı özelliklerin mutlaka kadınlar tarafından beğenildiğini söyleyebiliriz.

Etkileyici Bir Dış Görünüş

Her şeyden önce kadınları etkileyen, erkeğin nasıl göründüğü. Bakımlı olan bir erkek, her zaman kadınların dikkatini çekmeyi başaracaktır. Görüntünüzün onu etkilemesinin ardından var olan diğer özellikleriniz ile onun sizden hoşlanmasını sağlayabilirsiniz. Ancak mutlaka sizi gördüğü anda hoş bir görünümde olmalısınız. Bakımlı olduğunuzu hissettirmelisiniz.

Bu husus kadınlar erkeklerde en çok neyi beğenir sorusunun da cevabı olabilir. Çünkü yapılan araştırmalara göre onlar erkeklerin de en az kadınlar kadar bakımlı olmasını istiyor.

Kendine Güvendiğini Hissettirmesi

Her kadın yanında duran erkeğin kendinden emin olmasını ister. Bu sebeple kendine güveni olan erkeklerden hoşlanma ihtimali daha yüksektir. Bulduğunuz ortamda haliniz, tavrınız, sorulan sorulara vermiş olduğunuz yanıtlar; güvenilir bir insan olduğunuzu kanıtlayacaktır.

Kadınlar sizin özgüven sahibi bir insan olduğunuzu gördüğünde sizden hoşlanabilir. Çoğu zaman erkeğin onu aynı zamanda korumasını isteyen kadın, her ne kadar buna ihtiyaç duymasa da bunun olduğunu bilmek ister. Bu sebeple güven veren bir tutum içinde olun.

Sakinliğini Şakalarıyla Süslemesi

Kadınlar çok konuşan erkeklerden hoşlanmaz. Yerine konuşmasını bilmelisiniz. Nerede ne yapacağınız bilmeniz, gerektiğinde komik gerektiğinde ise ciddi olmayı başarmanız gerek. Sulu şakalar yapmanız ya da hiç konuşmamanız da onu rahatsız eder. Bunun ortasını bulmayı başarmalısınız.

Bu sayede sizden hoşlanma ihtimalini arttırmış olursunuz. Ufacık bir konuda sinirleniyor olmanız da kadının hoşuna gitmeyecektir. Hiçbir kadın sandığınız kadar maço tiplerden hoşlanmıyor. Bu sebeple mutlaka sakin kalmayı başarmanız gerekiyor. Bu ikisinin arasında olmayı başardığınız sürece sizin için kadınları etkilemek oldukça kolay olacak.

Saygılı Olduğunu Göstermesi

Erkeğin çevresindeki insanlara tavrı da önemlidir. Sadece hoşlandığı kadına tutum ve davranışı değil, çevresindeki tüm insanlara saygılı şekilde davranması istenir. Erkeklere kadınları ne etkiler sorusuna cevap olarak aslında neredeyse ilk sıralarda saygı kriteri yer alabilir.

Bulunduğunuz ortamdaki çalışanlara davranışınızın saygısız olması ilk anda kadının sizden soğumasına yola açacaktır. Bu sebeple davranışlarınızı kontrol etmeye, sinirli olduğunuz durumlarda dahi sakinliğinizi büyük ölçüde koruma çalışın. Bu sayede sorun yaşamayacaksınız. Kadınların sizden etkilenmesini sağlayacaksınız.

 

Doğal Davranışlarda Bulunması

En etkileyici bir diğer özellik ise erkeğin doğal tavırlarının olmasıdır. Saygılı olması, esprili ve sakin olması gibi özelliklerin sadece kadını etkilemek üzere yapılıyor olması yapmacık olacaktır. Bu sebeple mutlaka kişinin doğal davranışları ile kadını etkilemesi gerekir. Bunu bilerek hareket edildiği sürece sorun yaşamadan, sizin hoşlandığınız kadının da sizden hoşlanmasını sağlayabilirsiniz. Doğal davranışlarınız ile ona ondan hoşlandığınızı hissettirebilirsiniz.

Erkeklerin Uzak Durması Gereken Hareketler

Erkeklerin çoğu zaman kadınları etkilemek için abartılı bir uğraşları olması itici geliyor. Eğer onu etkilemek istiyorsanız mümkün olduğunca uzak durun. Ona ondan hoşlandığınızı belirtip, sonrasında bir süre uzak kalabilirsiniz.

Ona düşünmesi için, sizi merak etmesi için bir fırsat tanımış olacaksınız. Israrcı olmamanız, sürekli iletişim halinde olmayı istemiyor olmanız dikkat çekecektir. Erkeklerde kadınları etkileyen özellikler üzerinden verilmiş olan bilgiler dahilinde, hareket edebilirsiniz.

[irp][irp][irp]

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.