Sıradaki içerik:

Bebeklerde ağlarken morarma nedenleri

e
sv

Bayanlarda g noktası nedir?

298 okunma — 09 Ağustos 2016 16:27

Genel kadınların cinsel bir ilişkide ulaştıkları zevk doruk noktasına g notası denir. Birçok kadın cinsel bir ilişkide bu noktaya ulaştığı zaman alabileceği en yüksek zevki almış anlamına gelir.

Genel olarak bu g noktası bir kadının cinsel organında bölgesel olarak daha çok vajina duvarının ön kısmı olarak nitelendirilir. Bu bölgenin vücut indeki en büyük görevi bir kadının cinsel ilişki sırasında zevk almasını sağlamaktır. Bu bölge sayesinde bir kadın cinsel ilişkiye daha istekli bir hale gelir.

Bayanlarda g noktası

Bu Nokta Var mı Yok mu?

Alanında uzman birçok farklı doktor için adlına bakılırsa böyle bir yer yok ve bu sadece bir şehir efsanesi. Ancak bir takım uzman doktorlara göre ise bu nokta gerçek ve kadınların zaten cinsel bir ilişkiye girmek için onu daha istekli hale getirdiği kısım da burası. Yani vajina bölgesinde ön duvarın olduğu kısım.

Birçok farklı doktora göre bu nokta genele olarak siniz uçarının vajina kısmındaki önemli nokta ile birleşmesi sonucu ortaya çıkan durumdur. Bu da bir kadının cinsel bir ilişkide zevk almasına yardımcı olmaktadır.

Bu durum için birçok farklı doktorun bilimsel yani tıbben de açıklaması bulunmaktadır. O da eğer bir kadın bir erkekle bire cinsel ilişkiye giriyor ise ve eğer o erkeğin penis yeterince uzun ise, o zaman vajina kısmına giren penis o bölgeyi uyarır. Ve aynı zaman bunun için de gerekli olan basınç ve ritim yakalanmış ise işte o zaman bir kadın zevk almaya başlar.

Böyle bir bilgi bir takım uzman doktorlar tarafından yapıldığı için, bu açıklamayı savunan birçok doktor bu neden den dolayı da bir kadın da olduğu söylenen bu G noktasının sadece bir efsane olduğunu sadece bir takım durumlar için reklam amaçlı kullanıldığını söylemektedir.

G noktası varmıdır

Tabii aslında önemli olan bir kanı ile bir erkeğin kendi araların bir şekilde bir G noktası oluşturmalarıdır ve aslında gerçek olan budur bir ve çiftler aralarında karşılıklı olarak zevk alabilecekleri belirli noktalar oluşturabilirler. Bunun için de birçok farklı söylenti vardır.

Örneğin g noktası nedir sorusu için yapılan bu açıklamada eğer bu G noktası denilen yere bir ya da birkaç defa masaj yapılırsa bir kadın zevk alabilir. Ancak bu durum giderek arttırılırsa ve sürekli olarak bu aynı noktaya aynı şekilde bu durum devam ettirilir ise o zaman ilk başta bir işeme hissi gelir ve daha sonra da bu durum zamanla inanılmaz bir zevke dönüşür ve dendiği gibi bu durum kadının g noktasına ulaştığı an olur.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.