Sıradaki içerik:

Dudaklara Bal Sürmenin Yararları!

e
sv

Celenes by Sweden Ürünleri Gerçekten Çok Doğal

603 okunma — 14 November 2019 15:19
Doğal Cilt Bakım Ürünleri

Merhaba arkadaşlar, bugün inanılmaz bakım ürünleriyle karşınızdayım. Markanın adı Celenes by Sweden. Celenes by Sweden ailesiyle yaklaşık 3 ay önce tesadüfen tanıştım. Yanımda çok para yoktu ve acil yüz yıkama jeline ihtiyacım vardı. Ben de uygun fiyatlı, indirimli ürünler satan Eve mağazasına girdim. Mağazada çalışanı bana Celenes by Sweden yüz yıkama jelini fazlasıyla övdü. Ürün dikkatimi çektiği için Celenes by Sweden yüz yıkama jelinin yanında nemlendiricisi de aldım.

Celenes by Sweden Doğal Cilt Bakım Ürünleri!

Eve vardığımda markanın internet sitesine girip biraz inceleme yaptım ve internet sitesi, ürün yorumları beni epey etkiledi.

Tabi ki de ürünü en az bir ay denemeden tam karar veremezdim. Bir ay boyunca Celenes by Sweden yüz yıkama jeli ve nemlendiriciyi düzenli olarak kullandım.

Açıkçası sonuçtan çok memnun kaldım. Yüz yıkama jeli cildimi gayet iyi temizledi ve kurutmadı tam tersi nemli bir sonuç bıraktı. Yıkama jelinin bir pompadan bile daha azı tüm yüzümü yıkamama yetti. Nemlendirici yağlı his bırakmadı ama yeterince nemlendirdi.

Ürünü performans açısından değerlendirdiğimde sonuç çok iyi. E haliyle diğer ürünlerini de denemek için internetten Celenes by Sweden Thermal 3 in 1 (peeling,maske,yıkama), Thermal roll-on, Cloudberry göz kremi ve Thermal Misel Su sipariş ettim. Thermal 3’ü bir arada favorilerimden biri oldu.

Celenes by Sweden Doğal Cilt Bakım Ürünleri

Celenes by Sweden Doğal Cilt Bakım Ürünleri

Peeling için kullandığımda cildimi yakmadan burnumdaki siyah noktaların çoğunu gözle görülür bir şekilde yok etti ve pürüzlerimi giderdi. 3-in1 tanecikli yapısı ile hassas ciltleri bile aşındırmadan arındırabiliyor. Roll-on fazla kullanmama gerek kalmadan ter bezlerimi tıkamadan ter kokuma engel oldu aynı zamanda kıyafetlerimde leke bırakmadı.

Göz kremini sipariş etmemin nedeni de göz çevreme fazla hassas yaklaşmak oldu. Normal nemlendiricileri göz çevrem gibi hassas bölgelerinde kullanmayı sevmiyorum. Böyle zararlı kimyasal içermeyen bir göz kremi bulmuşum daha ne olsun. Celenes by Sweden Thermal Misel Su da günlük hafif makyajımı kolayca çıkardı ve gözümü de yakmadı.

Kısacası cildinize içinde ne olduğu belirsiz kozmetik ürünleri kullanmaktan çekiniyorsanız ve bitkisel kozmetik ürünleri de performans açısından yetersiz buluyorsanız aradığınız marka kesinlikle İsveç’in doğal bitkisel ve termal kaynaklarının bileşimi olan Celenes by Sweden. Söylemek gerekirse hiçbir ürün bende alerjik sonuç yaratmadı.

Yalan söyleyemeyeceğim Celenes by Sweden benim için vazgeçilmez bakım markalarından biri oldu. İnternet sitesinden güvenerek sipariş edebilirsiniz aynı zamanda Rossman ve Eve mağazalarından da elden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Size yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.