Sıradaki içerik:

Soma’daki “Toplumsal Dönüşüm Projesi” Onlarla Hayat Buldu!

e
sv

Cinsel Bölgede Çıkan Et Benleri

496 okunma — 28 Nisan 2015 00:49
cinsel bölgede çıkan et benleri

Cinsel bölge temastan ya da temiz tutulmamasından sebep pek çok hastalığı ve sorunu sizlere yansıtabilmektedir. Örneğin kadın ya da erkeklerin genital bölgesinde oluşmuş bir et beni, büyük bir hastalığın habercisi olabilmektedir.

Cinsel Bölgede Çıkan Et Benleri

Genel olarak kadınların bu tip hastalıklar da taşıcıyı görevi gördüğünü biliyoruz. Erkekler, genel olarak HPV gibi hastalıkları vücudunda taşımadığı ve dışarıya atabildiğinden sebep %8 oran da erkekte rastlanırken, %80 oranda da kadın vücudunda görülen bir hastalık türüdür.

Tamamıyla kurtulabilmek ve et benlerin sizler için bir hastalık ürünü olmasından sıyrılmak adına da yoğun bir araştırma içerisine girebilirsiniz.

Bu hem sizlere büyük ölçü de psikolojik bir travma, hem de zaman kaybı olarak yansıtılmaktadır. Çünkü et benler normal ve olağan gibi görülseler de, rahim ağzı kanserine kadar giden pek çok hastalığı içerisinde barındırmaktadır.

Koter tedavisi ile bu siğil ve et benler tamamen yok edilebiliyor. Fakat vajinal bölge ya da erkeklerin cinsel bölgesinde yer alan et benler, iç kısım da bulunuyor ise, bunun için ameliyata kadar gidebilecek sonuçlar da ortaya çıkarılabilir.

Hiçbir zaman aksatılmaması gereken bir sağlık sorunu olan cinsel bölge de çıkan et benleri, mutlaka en yakın sağlık kuruluşuna giderek gözden geçirilmesi ve tamamen yok edilmesi gereken bir durumdur. E

ğer ki böyle bir durum da kendinizi koruma altında tutmaz ve bakımsız bırakırsanız, süreç boyunca da pek çok hastalıkla baş etme gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunlardan yakınmak yerine de erken teşhis konulması ile beraber hemen atlatabilme durumları söz konusu olabilir.

Cinsel bölgenin, vücut üzerinde ki en önemli alan olduğunu ve pek çok hastalığın da bu bölgeyle oluşan temastan dolayı olduğunu bilmelisiniz!

[irp][irp][irp]

Yasin BOSTAN

SEO Expert, Google, SEO, SEM, WordPress, Sosyal Medya Geliştiricisi, Profesyonel İçerik Yazarı, SEO Destek Merkezi ve Dijital Pazarlama Ajansı seodem.com'un kurucusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.