Sıradaki içerik:

Ünlülerin Birbirinden Farklı İnstagram Fotoğrafları

e
sv

Çok Şaşıracağınız Şeylerle Gerçekten Evlenen 8 Kişi :)))

242 okunma — 12 Haziran 2019 23:35
İlginç Şeyler İle Evlenen İnsanların Hikayesi

Evlilik bütün dünyada en kutsal şeyler arasında, bir kadın bir erkek için bir birlerine aşık olduğu ve zamanı geldiğinde yapılması gereken en normal davranış.

Size şu soruyu peki insan olmayan bir şey ile evlenir misiniz ?

Günümüzde çok ilginç haberler işitip, görüyoruz.

Şimdi size insan olmayan nesnelerle evlenen insanların garip ama şaşırtan hikayesini anlatacağız.

Yanlış duymadınız, hologram bir yazılım, oyuncak bir bebek hatta hatta bir böbrek ile evli olduğunu iddaa edenler var 🙂

San Francisco da yaşayan David Sikorski isminde bir yalnız adam börekle evlenmeye karar verdiğini duyurdu. : “Bu benim tek aşkım.” Nişan için, güzel bir romantik fotoğraf çekimi bile düzenledi.

Bütün çevresinde yaşayan herkesin evlenmesinin kendisinde negatif etki bıraktığını söylüyor.  Şimdi yalnız olmadığı için çok mutlu olduğunu söylüyor: )

Aaron Chervenak akıllı telefonuyla evlendi.

 

Günümüz dünyasında, hepimiz cep telefonu ile bir ilişkimizin olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Aaron Chervenak bu olayı resmi olarak tasdikletmek için karar verdi:

Evliliği aslında resmi olarak kabul edilmese de, kendisi yakın çevresiyle beraber bir düğün merasimi yaptı.

Arkadaşın ilişkisi ile ilgili fikriniz nedir? Mutluluk için bir ortak olması gerekli midir? Düşüncenizi yorum yaparak bildirirseniz memnun oluruz 🙂

Davecat bir maket bebekle evlendi.

2000 yıllarında bir kulüpte tanıştığı Sideore Kuruneko isminde sentetik bir oyuncak sayılmayacak şekilde gerçek bir kadına benzeyen oyuncak ile evlnene Davecat “Alternatif yaşam tarzlarına sahip diğer insanlar gibi, kendisinin de düşüncesine saygı duyulmasını istiyor. 🙂

Sıradan insanların yanı sıra garip evlilikleri olan ünlülerde var

Ünlü İngiliz sanatçı Tracey Emin bir taşla evlendi. Bu olay Fransa’daki bahçesinde gerçekleşti. Kesinlikle ilginç vizyonları olan ilginç bir kişi ve sanatıyla etrafındaki birçok insana ilham veriyor: “Denize bakan bir tepenin üzerinde bir yerde, çok güzel bir antik taş var ve hiçbir yere gitmiyor”.

Sadece bir fiziksel değil, aynı zamanda bir ilişkideki manevi bağlantıyı görüyor ve bu kendisinin çok mutlu ettiğini söylüyor.  🙂

Şimdi duyacağınız olay biraz bilim kurgu filmini aratmayacak tarzda. Akihiko Konda adın bir japon hologram ile oluşturulmuş bir yazılım ile evlendi.

Evet.. şaka değil Kadım 2018’de düzenlenen resmi bir törenle Japonya’da evlendi. Ülke gündeminde ve yurt dışında çok ilgi ve tepki çeken bu olay için. Kondo “İnsanlar anlamıyor, her gün bir kahramanın seslenmesiyle uyanmak çok güzel kendisine çok fantastik geldiğini itiraf ediyor.

Mutlu olduğunu söylemekle kalmanayan Kondo, “bir gün herkes benim gibi evlilikler yapacak diyor.”

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.