Sıradaki içerik:

Koçtaş Perde Modelleri

e
sv

Derya Baykal Şal Örnekleri

avatar

Editör

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Derya Baykal dediğimizde artık aklımıza şal örnekleri yada daha değişik örgü modelleri geliyor. Çünkü Derya hanım bu konuda yıllardır değişik çalışmalar yapmakta ve bu çalışmalarına son hız ile devam etmektedir. Çok farklı modeller ile siz örgü severlerin karşısına çıkıyor. Bu bakımdan da bizlere değişik birçok model öğretmiş oluyor.

Bayanlar derya Baykal sitesine giriş yaparak onun şal örneklerinden yararlanabildikleri gibi satın almaya da hak kazanabiliyorlar. Bu site sayesin de örgü ve battaniye yapmayı bilmeyen ya da sevmeyen fakat bu şekil de örgüleri seven bayanlar satın alma imkânını buluyorlar.

Bu şallar harika bir şekilde elbiselerinize kombine yapılabilir. Bu şekil de hazır giyim de alınan şallardan çok farklı ve de kalite olarak çok güzel şallar da almış olursunuz.

ince beyaz bayan şal

Derya Baykal şalları en kaliteli ipler ile en yeni modeller ile kaliteyi konuşturuyor da diyebiliriz. Bu bakımdan da diğer şal ürünlerinden kendini ayırt etmiş oluyor. Derya Baykal şalları yıllardır bayanlara hizmet vererek bayanların isteklerini tam manası ile karşılamakta ve de karşılamaya da devam etmekte.

Bu şallar kış aylarınızı ısıtacak türdendir. Ve renkleri desenleri ile harika bir süsü de havanıza katmış oluyor. Bu bakımdan da sizin için en güzel modelleri seçip yapıp sizin huzurunuza sunuyoruz.

İstediğiniz modelleri bulmak açısından derya Baykal şal modelleri için resim galerimize girerek desen renk belirtip bize söyleyebilirsiniz. Bizim görsellerimizi ziyaret ederek çok farklı modelleri öğrenip kendi eviniz de bu modelleri deneyebilir ve kendinize harika şallar da yapabilirsiniz.

renkli farklı desen bayan şalı

Her elbisenizin üzerine farklı renkler de ve desenler de şal yapma imkânına da sahipseniz harika bir kombine sahibi olmak isterseniz siz de bu siteden şal örneklerini öğrenip yapma imkânına sahip olursunuz. Bu şekil de renkler de ve de desenler de her defasın da farklı şeyler yapma imkânı da bulmuş olursunuz.

Bu şekil de sizin de çok farklı renkte ve desen de birçok şalınız olabilir. Kadıngibi üzerinden değişik şal modelleri görmek sizin de çok hoşunuza gidecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.