Sıradaki içerik:

Gölgeli Saç Renkleri Nasıl Olur?

e
sv

En Güzel Duvak Modelleri

269 okunma — 21 Mayıs 2016 15:44

Hayatımızda bir kere yaşadığımız en özel günlerden biridir , evlilik. Hepimizin o gün kendimizi dünyanın en güzel ve mutlu  insanı hissettiğimizde doğrudur 🙂 Haliyle bu güne özel olarak şık ve muhteşem görünmek istiyoruz , damatsız gelin olmaz sa duvaksız da gelinlik olmaz , ben öyle düşünüyorum en azından.

Gelinliği bile zar zor seçebildiğimiz için duvak seçimi de bir o kadar kafa karıştırıcı olabilir. Birbirinde farklı duvak modellerini sizler için derledim , aralarından beğendiğinizi seçip özel diktirebilirsiniz ya da zaten bulduğum duvaklar hazır yapılmış olanlar aralarından seçtiğinizi sipariş de verebilirsiniz.

Duvak seçimi için gelinlik tarzı önemlidir. Çünkü gelinlik ile birbirine uymak zorundalar. Şık bir duvak ile tamamlanan gelinlik kendini ve sizi çok daha güzel gösterir. Birbirinden farklı duvak modelleri var , gelinlikte olduğu gibi. Dantellisinden , düzüne , tül şekline veya desenlisine kadar önemli olan size yakışanı ve gelinliğinize uygun olanı seçebilmek.

Duvak ve Saç Uyumu

Gelinlik ile olan uyumu kadar saç modeliniz ile de uyumlu olması gerekir duvağınızın , böylece tam uyumlu bir halde görünürsünüz. Yüksek topuzlu bir gelin saçı yaptıracaksanız uzun duvakları tercih etmemeniz gerekir , çünkü bu saçınızda kötü bir görünüm ortaya çıkarır. Kısa duvaklar yüksek topuz saçlarda daha iyi durmaktadır. Ayrıca kullanacağınız duvağı kuaförünüze gösterirseniz ona uygun şekilde saçınızı hazırlıyacaktır. Bunu ihmal etmeyin !

Sizler için seçtiğimiz en güzel duvak modelleri

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.