Sıradaki içerik:

İlişkide Karşı Tarafı Mutlu Etmek

e
sv

Erkekleri Etkilemenin Yolları

482 okunma — 14 Kasım 2017 23:16
erkekleri etkilemenin yolları

Kadınları ya da erkekleri etkilemenin yolları çoğu zaman merak edilmiştir. Şehir efsanelerini bir kenara bırakarak bunun nasıl mümkün olduğunu oldukça açık bir şekilde paylaşacağız.

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri etkilemek sanıldığı kadar kolay mı? Erkekler gerçekten yalnızca “cinsel yollarla” bağlanabilir mi? Bir erkeği etkilemek kolay mı? Bu sorular çok sık soruluyor ve herkes bu sorulara iyi ya da kötü bir yanıt veriyor. Okumaya devam etmeden önce sorduğumuz bu üç soruyu bir düşünün ve yanıtlayın; yanıtınız ne? Eğer yanıtınız her üç soruya da evet olduysa, bir yerlerde hata yapıyorsunuz demektir. Hemen açıklayalım.

Erkekleri etkilemek sanıldığı kadar kolay değildir. Kadınların çoğu ne yazık ki bu yanılgıya kapılarak her kendileriyle görüşmek isteyen erkeği etkilediklerini düşünüyorlar.

[irp posts=”1579″ name=”Erkekleri Kadınlardan Soğutan Şeyler”]

Oysa erkekler, cinsel açıdan ya da manevi açıdan tatmin olmak adına rahatlıkla ilişki kurabilir ve çoğu kadın bu durumu erkekleri etkilemiş olduğuna yorar. Oysa birkaç ay sonra terk edildiklerinde, aslında acı gerçekle karşılaşmış olurlar.

Erkekleri yalnızca cinse yollarla bağlamak mümkün değildir. Cinsellik bir  yere kadardır ve her erkek, iç güdüsel olarak bir kadının manevi olarak yanında olmasına ihtiyaç duyar. Bu sebepten ötürü cinsellik birkaç ay en fazla birkaç yıl boyunca bağlı kalmasını sağlayabilir.

Bir erkeği etkilemek sanıldığı kadar kolay değildir. Etkilemekten kasıt şu; gelip geçici bir ilişki yerine, uzun ömürlü ve mümkünse ömürlük bir ilişki kurmak istemesini sağlamak. Öz güveni yüksek, kültürlü, kendi kendine yetebilen kadınların erkekleri etkileme olasılığı çok daha yüksektir. 

Yukarıdaki önermelere birçok insan karşı çıkabilir ama işin özü, gerçeği budur. Şöyle bir çevrenize bakın; eşinden, sevgilisinden gerçekten etkilenen insanlar, ilişkilerini her şeye rağmen yürütmek için çaba sarf ederler.

[irp posts=”477″ name=”Erkekler Neden Başka Kadınlara Gider”]

Oysa cinsel bağlılık, gelip geçici ilişkilerde bunu görmek mümkün değildir. Yine görebileceğiniz gibi, erkekler kadınlardan daha fazla ilişki yaşamaktadır. 

Erkekleri Etkilemenin Püf Noktaları

Birçok yerde okuyamayacağınız çok önemli tüyolar sunacağız. Hemen başlayalım.

Sizin için bir şey yapmasını isteyin. İnsanlar, hoşlandıkları kişiler için bir şeyler yapmak, ilgilerini çekmek isterler ama asıl kilit nokta, hoşlandığınız kişinin sizi fark etmesi ya da sizi bilinçaltına kazıması adına “sizin için bir şey yapmasını sağlamak” olmaktadır. Örneğin, “soda mı açar mısın?” ya da “kalemini alabilir miyim?”

Bu oldukça basit görünüyor değil mi? Oysa bu eylem, karşılıklı bir etkileşim yaratır ve o andan itibaren iki yabancı olmaktan çıkarsınız. Aynı zamanda karşınızdakinin bilinçaltı, sizi önemli birisi olarak kaydeder. Çünkü sizin için bir şey yapmıştır ve insanlar yalnızca sevdikleri, tanıdıkları için bir şeyler yaparlar!

Heyecanlı bir aktivite ayarlayın. En basitinden bir lunaparka gidip gondola ya da trene binin! Çünkü heyecan ve korku duygusu, yan yana olan iki kişiyi birbirine duygusal bağlamda yakınlaştırır. Çünkü ortak bir heyecanınız, korkunuz vardır o anda ve bilinçaltı bunu asla es geçmez. 

[irp posts=”485″ name=”Erkeklerin Hoşuna Giden Şeyler”]

Erkeği etkileme yolları arasında çok fazla dile getirilse de asla es geçilmemesi gereken bir diğer önemli konu; dinlemeyi öğrenmek. Eğer karşınızdaki erkeği sabırla dinleyip, anlattıklarıyla ilgileniyorsanız, çevresindeki insanların yarısından daha fazla çaba harcıyorsunuz demektir.

Diyelim ki bugün önemsiz olan ama kafasına takılan bir şey anlattı, yarın bu konuyla ilgili ne hissettiğini, yardımcı olabileceğiniz bir şey olup olmadığını tekrar sorun. Düşündüğünüzü bilsin!

Erkeği kendine bağlamanın yolları çok basit olsa da sabır istiyor. Zevk aldığı aktivitelere burun kıvırmayın ve mümkünse siz de bu aktivitelere katılın. Futbol maçı mı seyretmek istiyor? Bir buçuk saat maç seyretmek size ne zarar verebilir ki? Eğer siz sevdiği aktiviteler konusunda onun yanında olursanız, ilerleyen süreçte dilediğiniz kadar elbise deneyebilirsiniz.

[irp posts=”165″ name=”Erkekleri Saçlarınızla Etkileyin”]

Erkekleri etkilemenin yolları ile ilgili basit ama çok etkili olduğunuz düşündüğümüz önerileri paylaştık. Bir erkeği kendine bağlamanın yolları liste halinde yapılsa oldukça kabarık olur. Biz bu makalemizde kilit noktaları sizinle paylaştık. Umuyoruz ki faydalı olmuştur. 

Yasin BOSTAN

SEO Expert, Google, SEO, SEM, WordPress, Sosyal Medya Geliştiricisi, Profesyonel İçerik Yazarı, SEO Destek Merkezi ve Dijital Pazarlama Ajansı seodem.com'un kurucusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.