Kadingibi.com
Erkeklerin Hoşuna Giden Şeyler
Erkeklerin Hoşuna Giden Şeyler

Erkeklerin Hoşuna Giden Davranışlar!

Bilindiği üzere kadınlar erkeklerin dikkatini çekmek için çaba harcarlar. Bayanlar sevdikleri veya hoşlandıkları erkeklerin hoşuna giden davranış, giyim, saç, makyaj vb konular hakkında doğal olarak araştırma yaparlar. Bayanların doğasında olan güzel olma isteği bayanları tüm imkanları sonuna kadar kullanmaya iter. Makyaj, bakım ürünleri, parfümler ve estetik ameliyatlarla çoğu kadın sınırları zorlar.

Erkeklerin Hoşuna Giden Şeyler!

Erkekler tabi ki de kadınların güzel olmasını isterler fakat erkeklerin istediği hoşuna giden en önemli faktör doğal olmaktır.

Doğal güzellik her zaman daha çok tercih edilir.  Doğal görünen kadınlar erkeklerin gözünde çok ve apartılı makyaj yapan kadınlara oranla daha çok ilgi çekerler.

Doğal görünmek için bu tavsiyelere göz atmanızı öneririz.

Bakımlı tırnaklara sahip olmak!

Uzun tırnaklar ve tırnaklara sürülmüş renkli ojeler kadınların ve erkeklerin de hoşuna gider. Ancak bazı erkekler kısa tırnaklar ve abartılı ojeler değilde doğal bakımlı tırnakları tercih etmektedirler. Bu nedenle çok uzun tırnaklar yerine normal uzunlukta tırnaklar ve abartılı oje renkleri yerine soft renkler tercih edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir :  Evde doğal tırnak bakımı nasıl yapılır ?
erkeklerin dikkatini çeken şeyler
erkeklerin dikkatini çeken şeyler

Saç modeli seçimine dikkat etmek!

Uzun saçlar erkekler için kadınlarda görmek istedikleri özelliklerden biridir.Bayanlardaki uzun saçlar onlar için her zaman şık ve özgürdür.Sıradan topuzlar , at kuyrukları erkeklerin hoşuna gitmemektedir.Bu yüzden saçlarınızı açık bırakmanız ve doğal su dalgalı şekilde yapmanız sizi erkeklerin gözünde daha şık kılacaktır.

İlginizi çekebilir :  Harika Bir Başlangıç için Günlük Saç Modelleri
erkeklerin dikkatini çeken şeyler
erkeklerin dikkatini çeken şeyler

Giyim Tarzına dikkat etmek!

Beraber oldukları bayanların şık olmasını isteyen erkeklerin abartılı kıyafetlerden ve gereksiz ayrıntılardan arınmış bayanları daha çok isterler.Aynı zamanda uygun olamayan ortamlarda gereksiz dekoltelerden kaçınmalısınız.Günlük hayatında daha rahat ve doğal giyinen bayanlar erkeklerin daha çok dikkatini çekmektedir.Bu yüzden giyiniş tarzınızda doğallığa ve sadeliğe önem verin.

İlginizi çekebilir :  Tozlu Giyim Elbise Modelleri
erkeklerin dikkatini çeken şeyler
erkeklerin dikkatini çeken şeyler

Saç Rengi ve ten uyumuna dikkat etmek!

Her zaman doğallığı tercih eden erkekler bayanlarda ten rengi ile uyumlu saç rengi isterler.Sarışın olmayan bayanların saçlarını sarıya boyatması erkeklerde iticiliğe yol açar.Aynı zamanda abartılı renklerde erkeklerin pek hoşuna gitmemektedir.Bu yüzden saç renklerimizde ten rengimiz ve doğallığa önem vermeniz gerekiyor.

İlginizi çekebilir :  Saç Renkleri Nasıl Seçilir ?
erkeklerin dikkatini çeken şeyler
erkeklerin dikkatini çeken şeyler

İstenmeyen Tüylerden kurtulmak!

Adı da üstünde olduğu gibi istenmeyen tüyler erkeklerinde istemediği faktörlerden biridir.Erkekler yanlarında bulunan bayanlarda istenmeyen tüyler özellikle de yüzlerinde ve kollarında tüy görmek istemezler.Bıyık ve kaş bölgeleri sık sık kontrol edilmelidir. Yüz dışında olan bölgelerinde temizliğine dikkat edilmelidir.

İlginizi çekebilir :  İstenmeyen Tüylere Doğal Çözüm Yolları
erkeklerin dikkatini çeken şeyler
erkeklerin dikkatini çeken şeyler

Parfüm seçimi ve doğal kokunuzu iyi bilmek!

Erkekler için önemli bir unsurdur bayanların kokusu. Parfüm kokusundan etkilenen erkekler güzel kokan kadınların adeta etkisi altına girerler. Parfüm kokusunun yanında ilginç bir şekilde, saçtan dağılan şampuan ve vücuttan yayılan duş jelleri ve losyonlarının kokusunu almak isterler. Bu kokular erkekleri etkileyen önemli noktalardır.

İlginizi çekebilir :  Kadınları Çekici Gösteren Özellikler

Yorum Yap