Sıradaki içerik:

2018 Kadın Bot Modelleri

e
sv

Evlilik Teklifi Adına Her Şey

388 okunma — 13 Ocak 2018 17:51
Bir Kız Evlenmeye Nasıl İkna Edilir?

Beraber olduğunuz kişiyle gerçekten anlaştığınızı, mutlu olduğunuzu düşünyorsanız evlilik ile taçlandırmak istemek en büyük hakkınız. Aşk karşılıklı olduğu zaman muazzam bir duygudur.

Evlilik düşünceniz olsa da bunu hayata geçirmek sanıldığı kadar kolay değildir. Siz kendinizi hazır hissetseniz bile partneriniz aynı düşünce de olmayabilir.

Bunun sebebi sadece siz değil bir takım gelecek kaygıları da olması normaldir. Aşk, sevgi bazen evlilik kurumunu kurmaya yetmeyebiliyor.

Evlilik için daha fazla duygu gerekebilir bu karşılıklı da olabilir kişinin kendisi ile de alakalı olabilir. Eğer birlikteliğinizde, partnerinizden ve kendinizden eminseniz evlilik teklifi almanın yolları işinize yarayacaktır.

Evlilik Teklifine İkna

Beraber geçirdiğiniz aktiviteler, hoş dakikalar sırasında evlilikten çekinmenin gereksiz olduğunu ona izah etmeye çalışabilirsiniz. Bir düğün törenine katıldığınız da gelin ve damadın ne kadar mutlu olduğunu, sizinde böyle bir hayaliniz olduğunu ona abartmadan söyleyin. Bu noktada aşırıya kaçmamak lazım. Ona güven vermeye çalışın ve ayrıca ona güvendiğinizi birlekteliğinizden emin olduğunuzu hissettirin.

[irp]

Her insan gibi onun da zor günleri olacaktır bu zamanlarda ona desteğinizi gösterin ki bu oldukça ciddi bir basamaktır. Sevgili olduğunuz için her şeyi beraber yapalım düşüncesinden sıyrılıp ona arkadaşları ile geçireceği zamanlar tanıyın. Erkekler kendine güvenen kadınları, başarılı kadınları severler ama bunu ukalalığa çevirmemeye dikkat etmeniz gerekir. Evlilik teklifi almak biraz zaman alıcı, sabır gerektiren bir durumdur.

Evlilik Teklifi Fikirleri

Eğer evlilik teklifinde bulunma gibi bir düşünceniz varsa şaşırtıcı ve cevabı kesin evet olacak kadar özel bir şey organize etmelisiniz. Bu tarz teklifleri düşünürken partnerinizi en çok mutlu eden şeyler üzerinden bir plan yapabilirsiniz.

Her sürpriz her kişi de aynı etkiyi yaratmayabilir bu unutulmamalıdır. Önemli olan nokta partnerinizi gerçekten iyi tanımınız. İyi tanıdığınızdan emin olduğunuz noktada zaten onu mutlu edeceksinizdir. Evlilik teklifi tüyoları bu noktada işinize yarayabilir, fikir oluşmasından yardımcı olabilir.

[irp]

1) Hiç ummadığı bir an her zaman daha etkili bir yöntemdir. Mum ışığında romantik bir akşam yemeğinden ziyade sabah uyandığınız da karşılaşacağı bir sürpriz her zaman daha şaşırtıcı etkili olabilir. Veya hiç aklına gelmeyeceği bir anda evinin kapısını çalıp ona müthiş bir gün geçirtebilrsiniz.

2) Film izlediğiniz sırada ona teklifle gidin. Romantik bir film için koltuklarınıza oturup filmin başlamasını beklerken sizin romantik bir konuşmanız ekrana gelsin akabinde ise yüzük ile gözlerinin içine bakın.

Bir Kıza Sıradışı Evlenme Teklifi Nasıl Hazırlanır?

3) Adrenalin anında evlilik teklifi yapabilirsiniz. Hobi olarak beraber gerçekleştirdiğiniz bir aktivite var ise o sırada evlilik teklifi edebilirsiniz. Paraşüt ile atlama yapmayı seviyorsanız bu anı evlilik teklifi için değerlendirebilirsiniz.

4) Deli gibi eğlenirken evlilik teklifi ona ekstra mutluluk katacaktır. Belki tekrar çocukluğunuza dönüp bir lunaparkta eğlenirken ona evlilik teklifinde bulunabilirsiniz.

5) Adalar her zaman kişiyi güzelliği ile etkiler. Orada kötü vakit geçirmek neredeyse imkansızdır. Beraber gideceğiniz bir adalar günü organize edin. Orada yaptığınız bir aktivite sırasında, mesela faytonda iken evlilik teklifi etmeniz şık olabilir.

6) Sevdikleriniz ile olun. Partnerinizi klasik bir buluşma için bir yere çağırın. Ama orada aileniz, eşiniz dostunuz bulunsun. Sevdiğiniz, hoş zaman geçirdiğiniz herkes orada olsun. Partneriniz mekana giriş yaptığı anda şaşıracağından emin olun. Hem bu şekilde mutlu gününüze şahitlik eden birçok yakınınız olmuş olur.

7) En sevdiği müzisyenin konserine bilet alın, ona nereye gittiğinizi söylemeyin. Konser başladıktan sonra evlilik teklifi edin.

[irp]

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.