Sıradaki içerik:

Pratik Maşalı Saç Modeli Önerileri

e
sv

Harika Bir Başlangıç için Günlük Saç Modelleri

avatar

Editör

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yeni güne merhaba dediğimizde tercih edeceğimiz saç stili, kıyafet kombini ve makyaj konusunda kararsız kalabiliyoruz. Kadınların bir kısmı ertesi güne dair fikirlerini geceden organize etse de, büyük bir bölüm için bu şekilde olmadığına eminim. Üstelik hazırlanmak için yeterli zamana sahip değilsek, bu durum oldukça karamsar bir hale bile gelebilir.

Günlük hazırlanma sürecindeki kısa zamanı, pratik ve normal bir günde kullanabileceğimiz saç stilleri ile tamamlarsak güne etkileyici ve güzel bir başlangıç yapacağımıza şüphem yok, bundan dolayı sizlere birbirinden mükemmel görünümlü ve basit uygulanabilecek saç modellerini, yapılış aşamalarını ile birlikte örnekler halinde hazırladım.

Örnek saç stili modellerinin alt kısmında model hakkında kısa bilgiler ve güzelliğimizi tamamlayıcı unsurlar hakkında küçük açıklamalar yaptım, daha göz alıcı görünmeniz için dikkat almanızı tavsiye ediyorum.

Kolay Saç Modelleri

Kolay Saç Modelleri

Örgü saç stillerini gözünüzde aşırı büyütmüş olabilirsiniz ama bu kadar büyütmeye gerek yok. Tek başınıza pratik yöntemlerle saçlarınıza örgü örebilir ve muhteşem bir görünüm kazanabilirsiniz. Birkaç hamle ile harika bir örgü saç stiline kavuşmanız oldukça kolay, bir süre sonra elleriniz alışacak ve bu stil için harcadığınız süreyi azaltacaksınız.

Örgü saç stili ile günlük saç kombinini tamamlayarak bakımlı ve etkileyici bir şıklığa sahip olursunuz, dağınık modellere nazaran saçlar daha derli toplu ve dış etkenlerden korunur hale gelir.

Yandan Saç Modelleri

Yandan Saç Modelleri

Örgü saç stillerinin daha basit örneklerinden birisi yukarıdaki modeldir, çok kısa sürede hazırlayabileceğiniz muhteşem bir saç stili olduğunu söyleyebilirim.

Klasik modellerin yerine bu tarz salaş ve şık bir model tercih ederek çevrenizde fark yaratabilir, saçlarınıza verdiğiniz önemin göz önüne çıkmasını da sağlayabilirsiniz.

Günlük Örgü Modelleri

Günlük Örgü Modelleri

Klasik saç stillerine göre biraz daha komplike sayılabilecek bir model olmasına karşın, görünüm bakımından oldukça harika bir stildir. Özellikle uzun saçlı kadınların gün içerisindeki saçların verdiği rahatsızlıktan kurtulması adına tercih etmesini tavsiye ediyorum.

Örnek modelimiz ilk baktığınızda zor ve karışık gibi görünüyor olabilir, fakat uğraştırıcı kısmını sadece bir kez yaşarsınız, devamında ne kadar pratik ve kolay olduğunu farkına varacaksınız.

[irp posts=”3196″ name=”Pratik maşalı saç modeli önerileri”]

Günlük Saç Modeli Önerileri

Günlük Saç Modeli Önerileri

Biraz daha enerjik ve eğlenceli bir saç stili istiyorsak harika bir öneri karşımızda, gerçekten görünüm açısından muazzam bir güzelliğe sahip. Biraz el alışkanlığından sonra kuaförlerde yapılan profesyonel saç modellerine taş çıkartırcasına harika görünüyor.

Uygulanması  oldukça pratik ve günlük kullanımlara son derece uygun olmasından dolayı favorilerim arasında yer alıyor. Saçların sağ ve sol kısmından başlayarak ördüğümüz kısımları üstten birbirine ekliyoruz ve muhteşem şıklığa geçiş yapıyoruz.

Pratik Saç Modelleri

Pratik Saç Modelleri

Klasik bir at kuyruğu modelinden muhteşem bir topuz stiline geçiş yapmak bu kadar eğlenceli ve harika olmamıştı.. Pratik uygulaması ve harika görünümü ile rahatsız edici basit topuzlara veda zamanı geldi.

Günlük saç modeli tercihlerinizde favori listenize almanız gereken bir stil, hazırlanış aşamalarını örnek fotoğraflardan inceleyebilirsiniz. İlk denemelerinizde istediğiniz sonuçları vermeyebilir, bir kaç deneme sonrasında hayal ettiğiniz stile kavuşabilirsiniz.

Günlük Saç Stilleri

Günlük Saç Stilleri

Örme stil ile desteklenmiş harika bir topuz modeli, günlük saç kombini için mükemmel bir seçim olacaktır. Örgü topuz modelleri klasik topuzlara göre daha sıkı olduğundan kolay  bozulmaz, ayrıca görünümü şık olduğu için aynı modeli tekrar tekrar yapmanız gerekmez. Pratik bir yöntemle tek seferde harika görünümlü bir saç stiline sahip olursunuz.

Günlük Saç Önerileri

Günlük Saç Önerileri

Günlük saç stillerinin favori modeli topuzu biraz daha iddâlı ve çekici hale getirmek istemez misiniz ? Klasik topuzlara oranla çok daha etkileyici olan bu model pratikliği ile bizlerin imdadına yetişiyor. Tüm perspektiflerden mükemmel bir görünüş sağlamasının yanı sıra zarifliği ve kadınsılığı öne çıkaran mucize bir saç stilidir.

Günlük Saç Trendi

Günlük Saç Trendi

Son saç stilimiz, günlük tarzlarında farklılık ve gösterişi ön plana çıkarmak isteyen kadınlara daha uygun bir modeldir. Örme saçlar ile desteklenen minimal saç stili, görünüm açısında mükemmel ve etkileyicidir. Saçların arka kısmına verilen gül deseni, görsel olarak saç stilinin en büyük tamamlayıcısıdır.

Saç modelleri konusunda daha fazla öneriye ulaşmak için, saç modelleri kategorimizdeki diğer stillere göz atabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.