Sıradaki içerik:

Yatak Odası Dekorunuzun Yeni Odak Noktası Bazanız Olsun

e
sv

Heliocare Güneş Kremi Ve Fernblock

494 okunma — 27 February 2020 01:09
Heliocare Güneş Kremi Ve Fernblock

Heliocare, Fernblock teknolojisinin keşfedilmesiyle geliştirilmeye başlanmıştır. Fernblock teknolojisi; Harvard Üniversitesi’nden Dr. Fitzpatrick ile birlikte yürütülen 12 yıllık bir araştırma ve geliştirme sürecinin sonucunda ortaya çıkmıştır. Uzun yıllar süren bu ar-ge süresi ile ürünlerin en kaliteli şekilde piyasaya sunulması sağlanmaya çalışılmıştır. Doğal bitki özlerinin etkilerinden yararlanarak geliştirilen bu teknoloji, cildi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumaya yardımcı olur.

Neden Heliocare Güneş Kremleri?

Yaz-kış fark etmeksizin her mevsim cildimizi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumamız gerekmektedir.

Güneşin insan sağlığı için birçok faydası olsa da basit bir güneş yanığı bile cilt kanserine neden olabilmektedir.

Bu nedenle güneş koruyucu ürünleri her zaman kullanmamız uzmanlar tarafından vurgulanmaktadır.

Gelişen kozmetik sektörü nedeniyle birçok markanın güneş bakım ürünü bulunmaktadır. Bu da markaları birbirinden ayırmakta zorlukların yaşanmasına neden olmaktadır. Heliocare güneş kremi, doğal içeriklerle, dermatoloji ve foto-biyoloji bilimleri ön planda tutularak geliştirilmektedir.

Bu özelliği onun diğer markalardan farklı bir yere konmasını sağlamaktadır ancak bunun yanı sıra Heliocare, cilde en iyi şekilde fayda sağlamayı da amaçlamaktadır. Cildinizi sadece güneşten korumakla kalmaz, cildinizin bakımının gerçekleşmesi için de destek verir.

Her cilt sorununa uygun bir ürün geliştiren Heliocare, cildinizi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korurken cildinizde var olan sorunun ortadan kalkması için de çabalar. Cildin nem açısından doymasına yardım eder. Nem dengesinin kurulması için çalışır. Yağlı cilt tiplerine uygun olan ürünleriyle sebum fazlasının dengelenmesine yardım eder. Anti-aging bakım sunar. Cildi yaşlanma belirtilerinden korumaya destek verir.

güneş kreminin önemi

güneş kreminin önemi

Yoğun araştırmalardan geçirilerek geliştirilen Heliocare ürünlerinin içeriğinde Fernblock teknolojisinin yanı sıra; eğrelti otu ekstresi, yeşil çay özü gibi doğal bileşenler yer almaktadır. Bu sayede cildinizi yormaz, cildin zarar görmesine engel olurken cildin savunma mekanizmasını arttırmaya da destek verir. İçeriğindeki antioksidanlar ile cildi onarmaya yardım eder. Lekesiz, aydınlık, pürüzsüz, yumuşak ve canlı bir cilt yüzeyi ile dokusu kazanmanız için çabalar.

Dikkat Çeken Bazı Ürünleri

Heliocare Jel Krem Color SPF50 Renkli Güneş Koruyucu; yüksek koruyucu formülü ile özellikle yaz aylarında güneşten gelen zararlı ışınlara karşı cildi koruyabilmek için geliştirilmiştir. İki farklı renk seçeneğiyle sunulmuştur. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Renkli formülleri ile cilt kusurlarını kapatarak cildinizin en iyi şekilde görünmesine yardım eder. Cildinde akne ve akne sorunu olan kişilerin de kullanımına uygundur. Heliocare® 360º Color Cushion Compact SPF50+; Allık formunda ilk dermatolojik güneş korumasıdır. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. İki farklı ton seçeneğiyle sunulmaktadır.

Cildinizdeki ton farklılıklarını anında gidermenize yardımcı olarak cildinizin tek ton ve dengeli bir görünüm kazanmasına destek verir. Cildinizi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korur. Cildi nemlendirir. Mat bitişlidir. Yağ, alkol, paraben veya oktosiklen içermez, komedojenik değildir. Yüksek tolerans formülüne sahiptir.

İçerik: Fernblock® FC (ferulik ve kafeik asitlerle zenginleştirilmiş Fernblock), BioShield Sistemi (görünür ve kızılötesi ışığa karşı koruma), C Vitamini, E Vitamin, Roxisomes.

Heliocare® Oral Kapsüller; ağız yoluyla güneş korunması için geliştirilmektedir. Cildi içten korumaya yardımcı olur. Güneş ışınlarına karşı bariyer oluşturarak güneşin zararlı etkilerinden cildi korumaya destek verir. Sağlıklı bir şekilde bronzlaşmanıza yardım eder. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Günde 1 defa kullanılması yeterlidir.

Heliocare SPF 50; Tüm Cilt Yapıları İçin Vücut Spreyi; özellikle deniz, havuz kenarında ya da güneş altında çok daha uzun vakit geçirilen aktivitelerde cildi korumaya yardımcı olur. Tüm cilt tipine uygundur. Yüksek koruma gücü ile zararlı ışınlardan cildi korur. Güneş nedeniyle cilt yüzeyinde herhangi bir tahribat oluşmasına engel olmanıza destek verir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.