Sıradaki içerik:

145 Kişinin Aşık Olup, 13 Kişinin Canını Feda Ettiği İran Şahının Karısı :))

e
sv

İlerleyen Yaşlarına Rağmen Eşsiz Güzellikleriyle Bizleri Şaşırtan 10 Ünlü!

295 okunma — 09 June 2019 20:38
Jenifer Lopez

Tüm insanlar yaşları ilerledikçe güzelliklerini kaybederler, yüzde kırışmalar, cilt çekilmesi, kilo sorunu, hayat koşullarından dolayı oluşan stres ve sıkıntılar insanların yaşlanmasına neden olur.

Fakat durum herkes için böyle değil. Yaşları 50 ve 50 üstü olan 10 ünlünün dillere destan muhteşem güzelliklerini gördükten sonra kesinlikle şunu diyeceksiniz.

“Ben dede o para olsa ben onlardan daha güzel olurum” tamam bu sözünüze bir nebze katılıyoruz fakat, para olmadan da güzel kalına bilir.

Uzmanlar spor yaparak, salıklı beslenerek, stressiz ve uyku düzenine dikkat eden insanların. Geç yaşlandığını ve daha güzel kaldıklarını söylüyorlar. Aşağıdaki fotoğrafları görünce sizinde fikriniz değişecek.

İlerleyen yaşlarına rağmen sorun olmayan aksine daha da güzelleşen 10 ünlü insanın fotoğrafları ve yaşlarını sizlerle paylaşacağız, eminiz çok şaşıracaksınız. 🙂

Yaşlarına Rağmen Eşsiz Güzellikleri İle Akılları Alan Kadınlar

Listemizin 1. sırasında malum yerleriyle ünlenen hem oyuncu hem sanatçı olan ünlü isim Jennifer Lopez var 49 Yaşında olmasına rağmen güzelliğiyle adın söz ettirmeye devam ediyor.

Jenifer Lopez

Jennifer Lopez, 49 Yaşında

Listemizin ikinci sırasında, 52 yaşında olan ve görenleri şaşırtan kedi kadın olarak bilinen. Ünlü ohyuncu Halle Berry ilerleyen yaşına rağmen ikiciliği kapıyor. Genç kalmasını düzenli egzersiz, spor ve beslenmesine dikkat ederek güzelliğini koruduğunu söylüyor.

Halle Berry, 52 Yaşında

Halle Berry, 52 Yaşında

Listemizin 3. sırasında 7 den 70’e herkesin tanıdığı “Temek İçgüdü” filmindeki bacak bacak üstüne atma sahnesiyle insanların aklında yer edinen ünlü sinema oyuncu 61 yaşındaki Sharon Stone’a yer veriyoruz.

Sharon Stone, 58 Yaşında

Sharon Stone, 61 Yaşında

4. Sırada eski dünya güzeli ve model Elle Macpherson, 54 Yaşında

Elle Macpherson, 54 Yaşında

Elle Macpherson, 54 Yaşında

5. Sırada yine çok tanıtan dünyaca ünlü şarkıcı Kylie Minogue, 50 Yaşında olmasına rağmen gerçekten çok güzel.

Kylie Minogue, 50 Yaşında

Kylie Minogue, 50 Yaşında

Listemizin 6. sırasında yaşına inanamayacağınız ünlü İngiliz oyuncu Jane Seymour, 67 Yaşında, evet yanlış duymadınız 67 yaşında olmasına rağmen hiç göstermiyor.

Jane Seymour, 67 Yaşında

Jane Seymour, 67 Yaşında

Listemize 7. sırada giren ünlü model Christie Brinkley, 64 Yaşında, yakın çevresinde ve dünya medyasında sanırım kendisinin gençlik iksirini içtiği için bu kadar güzel kaldığını söylüyorlar.

Christie Brinkley, 64 Yaşında

Christie Brinkley, 64 Yaşında

8. Sırada listemize girmeye hak kazanan Cindy Crawford  emekli olmasına rağmen kendisinden söz ettirmeye ve güzelliğiyle göz doldurmaya devam eden manken geçenlerde 52. doğum gününü kutluyordu.

Cindy Crawford, 52 Yaşında

Cindy Crawford, 52 Yaşında

9. Sırada Brad Pitt ile yaşadıkları aşklarıyla bir döneme damga vuran Jennifer Aniston, 49 Yaşında ve geröekten listemize girmeyi hak edecek kadar güzel.

Jennifer Aniston, 49 Yaşında

Jennifer Aniston, 49 Yaşında

10. Sırada hem oyuncu hem model olarak hala çalışmaya devam eden Elizabeth Hurley koymasaydık olmazdı. 53 yaşında olduğu bilinen Hurley, gerçekten güzelliği ile ilgi çekmeye devam ediyor.

Elizabeth Hurley, 53 Yaşında

Elizabeth Hurley, 53 Yaşında

Sizlere kendisi tanıtmaktan çok zevk aldığımız bir isimi liste dışı yaptık fakat güzelliği ile görenli kendine hayran bırakan eski İran Şahının karısını taktim edelim Anis Doleh :)))) daha önce bu konu hakkında bir içeriğimiz olmasına rağmen hatırlatmakta fayda görüyoruz.

13 kisinin canina kıydı kadin

Kendisine aşık olan 145 kişiye hayır cevabı verip. Ona aşık olan 13 kişininde canına kıymasından dolayı dünya tarihine adını yazdı :)) ilgili içeriği aşağıdaki bağlantı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

[irp posts=”12410″ name=”145 Kişinin Aşık Olup, 13 Kişinin Canını Feda Ettiği İran Şahının Karısı :))”]

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.