Sıradaki içerik:

Su İçmenin Faydaları

e
sv

İlişkide Karşı Tarafı Mutlu Etmek

449 okunma — 12 November 2017 15:21
ilişkide karşı tarafı mutlu etmek

Söz konusu bir ilişki yürütmek olduğunda, aslında iki hayatı birden rayında tutmaya çalışmak insanı yorar. En zoru da ilişkide karşı tarafı mutlu etmek. Bir insanı tanımak, ona alışmak ve sevdiği, sevmediği şeyleri öğrenmek bir süreçtir ve bu süreç ilişkinin geleceği açısından hayati önem taşır.

Birçok kadın, eşimi cinsellikte nasıl mutlu ederim ya da evlilikte eşini mutlu etmenin yolları nelerdir, tarzı sorular sormakta ve yanıt aramaktadır. Bu makalemizde sizler için basit ama çok önemli tüyolar vereceğiz.

Erkeği Mutlu Etmenin Yolları

Bir ilişkide iki tarafın da mutlu olması çok önemlidir. Fakat bu makalemizde kadınlar için tüyolar bulunacağı için erkeği mutlu etmenin yolları hakkında bilgilendirme yapacağız.

Öncelikle şu yanılgıları bir kenara bırakmak gerekir; bir erkeği mutlu etmenin yolu yalnızca yataktan geçmez. Bir erkek, doğru ya da yanlış her konuda ona destek olan bir kadın arar.

Biraz acı bir gerçek olacak ama, herhangi bir ortamda yalan dahi söylese, bu yalanı ortaya çıkartmayıp ona ortak olmanız gerekebilir. Eğer bu durum sizin için problem teşkil ediyorsa, baş başa kaldığınızda konuşmanız gerekebilir.

Yukarıdaki örnek çok ahlaki sayılamaz ama eş demek, iyi ya da kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olabilmek demektir. Elbette eşiniz, sevgiliniz bir yalan söylediğinde siz doğruyu söyleyebilirsiniz ama “milletin içinde beni neden bozdun” diye tartışmaya hazırlanmanız gerekebilir. En güzeli her zaman doğruyu da yanlışı da baş başayken tartışmaktır.

İlişkide karşı tarafı mutlu etmek birçok açıdan zor gelebilir. Diyelim ki sevgiliniz ya da eşiniz sizden önce kendisine çok zaman ayırırdı. Siz de size, kendisine ayırdığından daha fazla vakit ayırmasını istiyorsunuz ama bu böyle hemen olacak bir şey değil. Kendisine ayırdığı vakitlere saygı duymanız, bir erkeği mutlu etmenin yolları arasında en önemlisidir.

Arkadaşlarıyla dışarı çıktı diyelim; sürekli arayıp “nerede kaldın” diye sorduğunuzda, erkek eve gelip mutlu mesut bir yüz ifadesi takınmayacaktır. Bunun yerine bir mesaj atıp, daha fazla üstelemez ve eve geldiğinde ya da (özellikle alkollüyse) ertesi gün bu konu hakkında konuşarak rahatsızlığınızı dile getirebilirsiniz. Emin olun bu oldukça iyi bir çözüm.

Aslında örnekler çoğaltılabilir ama özü şu; anlayışlı ve paylaşımcı olmak. Elbette karşı tarafın da bu şekilde düşünmesi gerekiyor.

[irp posts=”1579″ name=”Erkekleri Kadınlardan Soğutan Şeyler”]

Erkeği Yatakta Mutlu Etmenin Yolları

Türk vatandaşlarında şöyle bir algı var; sevişmeyi erkek ister, kadın naz yapar. Hatta bazı insanlar kadının erkeğe sevişmek için yanaşmasını ayıp olarak görüyor! Bu çok büyük bir hata. Sürekli sizinle sevişmek istediğini belli eden bir erkek, bir süre sonra bunu problem haline getirecektir. Sevişmek istediğiniz zaman, bunu belli etmekten kaçınmayın.

Eşinizi, sevgilinizi arzuladığınızı belli edin. Erkeği yatakta mutlu etmenin yolları, onun kendisini size ait, sizin tarafınızdan arzulanan bir erkek olarak hissetmesinden geçer. Hızlı bir sevişme bazen iyi gelebilir ama çoğu zaman ruhsuz olacaktır.

Erkekler cinsel yaşamları konusunda övünmeyi ya da övülmeyi sever; bu bilinen bir gerçektir. Yatakta iyi olduğu yönleri sevişme esnasında dile getirmekten utanmayın. Bu, partnerinizin size fiziksel olarak yakınlık duymasını sağlayacaktır ve daha iyi olmak için, sizi memnun edebilmek, kendini memnun edebilmek için daha istekli olacaktır.

Eşimi cinsellikte nasıl mutlu ederim sorusunun bir diğer yanıtı da şu; sevişirken eşinize, sevgilinize dokunun. Yalnızca onun size dokunmasını sağlamayın; unutmayın ki dokunan bir kişi, dokunulmaktan da hoşlanacaktır.
Evlilikte eşini mutlu etmenin yolları ya da ilişkide karşı tarafı mutlu etmenin yolları konusunda basit ama önemli bilgiler ilettik. Umuyoruz ki siz okurlarımız için faydalı olmuştur.

[irp posts=”485″ name=”Erkeklerin Hoşuna Giden Şeyler”]

[irp posts=”975″ name=”Cinsel Yaşamda Mutluluğun Formülü”]

[irp posts=”960″ name=”Cinsel Sorunların İlişkiye Etkisi”]

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.