Sıradaki içerik:

Hamilelikte Uçağa Binmek Sakıncalı Mı?

e
sv

Kocalarını Tanınmayacak Hale Getiren Kadınlar :))

411 okunma — 09 Haziran 2019 10:30
Karılarından Dayak Yiyen Kocalar

Ülkemizde genelde kadın cinayetleri ve eşlerini patates eden erkeklerin haberlerini duyarız fakat bu yazımızda kocalarını patates eden kadınların ilginç ve komik hikayelerini konu almak istedik.

Kocalarını Şaşırtan Kadınlar 🙂

Evet konunun başlığı biraz ilginç gelebilir size.

Türkiye’de yaşanan bu garip aile içi darp olaylarını biraz mizah, biraz da ağlanacak halimize gülmemiz den kaynaklandığı için sizlerle paylaşmak istedik.

Karıları tarafından itilip kakılan erkelerin ilginç hikayelerini öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin 🙂

Kıskançlık yüzünden Adana’da kasiyer olarak çalışan 38 yaşındaki Ü.B isimli erkek, kendisini iş çıkışı her gün gelip alan eşi bununla yetinmeyip kıskançlık krizine girerek kocasının ilişkisi olduğunu düşünerek telefonu ile konuştuğu yazıştığı kişileri kontrol etmek isteyen 38 yaşında ki R.B kocasını ite kalka hastanelik etti. Kadın hakkında savcılık 14.5 yıl hapis cezası alması için dava açtı.

“Bana bir şey olursa sorumlusu o dur”

Karısı tarafından itilip kakılan Ü.B. sözlerine şöyle devam etti. “Eşim söylemek istemediğim çok kötü hakaretlerde bulundu. Benim üzerime yürüdü, kendisine ait cep telefonunu boynumu çizerek zorla aldı. Konuşmak istedim, bana kötü sözler söylemeye etmeye devam etti.

Eşimi ben itip kalkmadım. Eşim daha önceden bana seni çok kötü yaparım dedi. Başıma herhangi bir olayın meydana gelmesi halinde eşimden bilinmesini ve gerekenin yapılmasını istiyorum” diye konuştu.

Karım Bana ve Çocuklarıma İyi Davranmıyor!

8 ay önce İzmir’de evlendiği ikinci karısının her gün aşırı derecede alkol aldığını, kendisine ve çocuklarına karşı iyi davranmadığını ev’de bulunan eşyaları kırıp parçalayıp bana hem maddi hem manevi sıkıntı çıkarttığını iddaa eden koca yasal hakkı için başvuru yaptı.. “Ailenin korunması kanunundan” yararlanmak istediğini bildirdi.

Eşlerinden Dayan yiyen Erkekler

Eşlerinden Dayan yiyen Erkekler

Kocasını Patates Eden Kadına Hapis Şoku!

Adana ilinin Emek Mahallesin de oturan İrfan ve Ayşe Duman çiftinin bir çocukları var. İddaya göre kocası İrfan Duman’ın işe gitmemesinden dolayı her gün tartıştıkları ve bu tartışma sonrasında, Eşi Ayşe Duman eline ağır bir şey alarak kocasının kafasına fırlattı. Bununla yetinmeyen kadın kocasını dişleri ile… ve itip kalkarak hastanelik etti.

Arayan giren mahalle sakinlerinin elinden zorla alınarak kurtulan koca İrfan Duman, hastanede tedavisi bittikten sonra karakola giderek eşinden dayak yediği için şikayette bulundu. eşine 1 yıl 6 ay hapis cezası verildi.

Demir Çubukla 23 Yıllık Eşine Saldırdı!

45 Yaşında 2 çocuğu olan Yaşar Suşu İsparta’nın Gelendost ilçesinde yaşıyor. İddaya göre 23 yıldır evli olduğu 40 yaşında ki karısı ve kızı E.S nin kendisini demir çubukla darp ederek hastanelik ettiğini öne sürerek kızından ve karısından şikayetçi oldu.

Mahalle sakinlerinin araya girmesiyle kurtulan koca hastaneye getirildikten sonra tedavisi için 4 gün özel olarak doktorlar tarafından ilgilenildi. Yalar Sulu almış olduğu demirin darp etkisiyle kısa süreliğine bilinç kaybı yaşadığı hastane kayıtlarında mevcut.

Kafa tasında, kolunda ve kaburgasında kırıklar ve ağır sorunlar sonucu bilinç kaybı yaşamış. Tedavisi bittikten sonra karakola şikayeti bulunan kocanın aşmış olduğu dava sonucu hastane raporları göz önünde bulundurularak adam ortadan kaldırmaya teşebbüsten Elif Sulu tutuklanarak ceza evine gönderildi

Alkollü Kocayı Evire Çevire Evden Attı!

Bir başka olayda İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde gerçekleşti. Her gece alkol alıp eve sarhoş gelen kocası F.G isimli kocasını evde bulunan bastonla defalarca darp ederek hastanelik eden kadını mahalle sakinleri zor sakinleştirdi.

Haber ajansların vermiş olduğu bilgiye göre R.G adlı kadın evlere temizliğe giderek evini geçindirdiği için çalışmak zorunda kalan kadın.

Kocasının uzun yıllardır alkollü eve gelmesinin sonucu kontrolün kaybedip diğer dünyaya göndermek istediği için pişman olmadığını dile getirdi. Mahkeme R.G adlı kadına 6 ay hapis cezası ve idari para cezası verdi.

DHA

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.