Sıradaki içerik:

Kolay Yelek Modelleri

e
sv

Kep Töreni Kıyafetleri

556 okunma — 25 November 2015 23:20

En özel anlarımızdan biridir kep atma törenleri , bu özel günde kıyafet seçimi de son derece önemlidir. Kep töreni kıyafetleri olarak belli bir husus yoktur. Ama genel bir tarz yaratma konusunda örneklerden faydalanarak çözüme ulaşabileceğimizi düşünüyorum.

Kıyafet seçme olayından önce bilmemiz gereken başlıca durumlar var ; kep atma töreni ne şekilde yapılacak ? Özel bir gece mi tertiplendi yoksa halka açık gündüz vakti olan bir törenmi ? yoksa ciddi bir tören mi yapılacak ? Demek istediğimi anladınız sanırım. Yani ortamın ambiyansını yansıtacak kıyafetler seçmeniz çok faydanıza olacak. Kep töreni için seçtiğiniz kıyafetin ortama yapacağı uyumda çok önemli bunu unutmayın.

Kep Töreni Kıyafetleri 2016

Kep Töreni Kıyafetleri 2016

Törenin tipini öğrendiyseniz artık seçimlerinizi nasıl yapacaksınız ona geçelim. Bu tür törenlerde genelde koyu renkli tonlar seçilir , koyu tonlardan kastım sadece siyah değil , bordo , koyu mavi ve koyu yeşil gibi tonlar sizi fazlasıyla öne çıkaracaktır.

Kep Töreni Kıyafet Önerileri

Kep Töreni Kıyafet Önerileri

Kıyafet renginden sonra tipi gelmektedir , hafif dekolteli olmasında sakınca yok çünkü çoğu kişi öyle giyinecektir, bundan dolayı kendinizi kapalı hissetmeyin. Tabi ki sizin seçiminiz kapalı giyimden hoşlanıyor iseniz yine bu tarzda giyinerek katılabilirsiniz , kapalı giyimlerde de şık görünmeniz mümkün önemli olan kıyafet seçiminden geçiyor.

Kep Töreni için Kıyafet Önerileri

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.