Sıradaki içerik:

Para Harcamadan Güzelleşmek Mümkün

e
sv

Doğal Yollarla Kırışıklık Gidermek Nasıl Olur?

147 okunma — 16 Mayıs 2019 13:08
Kırışıklıklardan Kurtulmak

Kadınlar her zaman genç ve olduğundan daha güzel görünmek ister ve bu amaçla hiçbir fedakarlıktan kaçmaz, kozmetik alanının geçen yıllarda gösterdiği gelişmeler de bunun bir kanıtıdır. Ama pahalı ve zor operasyonlar hiç kimsenin kolayca cesaret edemeyeceği durumlardan da biridir. Risk faktörünü de atlamayalım, fakat bu yazımızda sizlere doğal yollarla kırışıklıkları giderme hakkında detaylı bilgi aktaracağız.

Doğal Yollarla Kırışıklıkları Yok Etmek!

Bilimsel olarak dünya üzerinde 17 yıldır kullanılmakta olan ve Türkiye’de de yavaş yavaş rehavet görmeye başlayan “Endopeel” yöntemi , herhangi bir operasyon gerekmeden enjeksiyon ile uygulanmasıyla tamamen doğal yollardan kırışıklıklardan kurtulmanızı sağlıyor.

Endopeel yöntemi Türkiye’de Sağlık Bakanlığı ve Avrupa CE onayına sahiptir , yani herhangi yanlış , kötü ve hatalı bir uygulama değildir. Tamamen doğal ve uzmanlar kontrolünde gerçekleştirilmektedir.

Endopeel herhangi cerrahi operasyon gerektirmez sadece enjeksiyon ile uygulanan tekniğin vücutta çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Botoks’tan Oldukça Farklı

Endopeel yöntemin birçok üründen farklıdır , uygulanan bölgedeki mimikleri asla dondurmaz .  Uygulanan kişi , kas ve mimik hareketlerini tamamen doğal bir şekilde kullanmaya devam edip aynı zamanda kırışıklıklarından tamamen kurtuluyor.

Ayrıca uygulanan bölgede toplanma ve sıkılaşma yaşıyor.  Endopeel yöntemi hemen 10 dakika sonrasında gözle görülür fark yaratılıyor.

Tekniğin boyun, elmacık kemikleri, el kaş, göz çevresi, dudak, dekolte germe, selülit tedavisi, kasık germe, popo kaldırma gibi çok yaygın kullanım alanı var.

İçeriğindeki karbolik asit ve yer fıstığı yağı ile gençleşme hedef eden Endopeel, doğrudan kas içine enjekte ediliyor. Bunu yaparken kası asla paralize etmeyen yöntem ile artık yaşlanmak bir sorun değil.

Kırışıklıklardan Kurtulmak İçin Tavsiyeler

  •  Üzüm çekirdeği yağı, besleyici ve nemlendirici özelliği sayesinde cildin sağlıklı kalmasını ve genç görünmesini sağlar.
  • E Vitamini içeren meyvelerin tüketilmesi cildi daha sağlıklı hala getirerek kırışıklıklardan kurtulmanıza yardımcı olur
  • Avokado meyvesinin içerisinde bulunan mineraller cildin hava almasına yardımcı olur
  • Salatalık maskesi bilinen bir kırışıklık giderici olma özelliğine sahiptir
  • Portakal Suyu içerisindeki zengin besleyici ve cildi sağlıklı kılan mineraller sayesinde cildi dış etmenlere karşı mıorur.
  • Hint Yağı yapılan araştırmalar sonucu cilt kırışıklıklarına iyi geldiği onaylanmıştır.
  • Yoğurt ve süt ürünlerinin cilt kuruluğuna iyi gelmesi ve bozulmuş hücrelerinin iyileşmesine ve gençleşmesine yardımcı olur

[irp][irp][irp]

Yasin BOSTAN

SEO Expert, Google, SEO, SEM, WordPress, Sosyal Medya Geliştiricisi, Profesyonel İçerik Yazarı, SEO Destek Merkezi ve Dijital Pazarlama Ajansı seodem.com'un kurucusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.