Sıradaki içerik:

Tatil Sonrası Kilo Vermek İçin Bunları Yapmalısınız

e
sv

Lambadan Çıkan Cin’i Bile Şaşırtan İstek!

233 okunma — 07 Temmuz 2019 20:27
Lambadan Çıkan Cin Fıkrası

Kumsalda yürüyen kadının ayağına eski bir lamba takılmış. Kadın lambayı hemen eline almış ovalamaya başlamış. Lambadan bir anda cin çıkmış, cin kadına: “Sadece bir dilek hakkın var, düşün taşın ona göre iyice kararını ver.” demiş.

Kadın hiç düşünmeden cebindeki dünya haritasını çıkarmış ve şöyle demiş: “Tüm dünyada açlığın, zulmün, savaşın tamamen bitmesini istiyorum.

Bu haritadaki ülkeleri görüyorsun, bu ülkelerin birbirleriyle yaptıkları savaşların tamamen bitmesini tüm dünyaya barışın gelmesini istiyorum.”

Cin haritaya bakmış ve sinirli bir ses tonuyla: “Allah aşkına kadın! Bu gösterdiğin ülkeler yüzyıllardır birbirleri ile savaşıyorlar. Tamam çoğu dileği yerine getiriyorum ama bunu yapacağımı hiç sanmıyorum. Sen en iyisi başka bir dilekte bulun.” demiş.

Kadın düşünmüş düşünmüş ve şöyle bir dilekte bulunmuş; “Dünyaya geldim geleli doğru düzgün bir erkekle karşılaşmadım; dürüst, karizmatik, sevecen, tatlı, düşünceli, eğlenceli ve ömür boyu bana sadık kalacak bir erkek istiyorum.”

Cin derin bir iç geçirmiş ve şöyle demiş: “Uzat şu lanet haritayı!”

Yasin BOSTAN

SEO Expert, Google, SEO, SEM, WordPress, Sosyal Medya Geliştiricisi, Profesyonel İçerik Yazarı, SEO Destek Merkezi ve Dijital Pazarlama Ajansı seodem.com'un kurucusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.