Sıradaki içerik:

Milyonları Verseler Giymeyeceğiniz Tuhaf Kıyafetler

e
sv

Parfüm Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli!

262 okunma — 11 Temmuz 2019 15:08
Parfüm Seçimi Nasıl Yapılmalı

İnsanların parfüm artık hayatının olmazsa olmazlarından. Parfüm bizler için artık bir zorunluluk haline gelmiş durumda. Bu yazımızda parfüm seçimi nasıl olmalı sorusuna cevap vereceğiz.

Parfüm Seçimi Nasıl Yapılır?

Parfümü kullanmadığımız zaman kendimizi eksik gibi hissediyoruz.

Sizde kendime uygun parfümü nasıl bulurum? ve Parfüm seçimi nasıl yapılır? gibi bir çelişki içindeyseniz bu makalemiz tam size göre.

Çünkü parfüm kokusu kişiden kişiye göre değişir.

Parfüm denerken bileğinizin iç kısmına sıkmayı tercih edin ve iki kokudan fazlasını denemeyin. Çünkü daha fazlasını denerseniz bütün kokular birbirine karışacaktır. Parfüm seçiminizi yaşınıza, giyim tarzınıza , yeme alışkanlıklarınıza göre seçmelisiniz.

Gün içinde klasik ve topuklu ayakkabı giyiyorsanız kaslar çok yorulduğundan sandal, paçuli, oryantal, baharat içerikli kokular kullanmalısınız.

Gün içinde daha çok klasik ve spor tarzı ayakkabı giyiyorsanız daha çok okyanus tarzı ferahlatan kokular kullanmalısınız.

Akşam kullanacaksanız daha yoğun kokuları tercih etmelisiniz.

Mütevazı bir yapıya sahipseniz vanilya ve çiçek kokularını tercih etmelisiniz.

Mesleğiniz gereği yönetici veya otoriter yapınız varsa, oryantal ve sert kokuları tercih etmelisiniz.

Çok merak edilen bir diğer konu ise parfüm kokusu nasıl daha uzun süre kalıcı olur?, sizde bu ko nu hakkında bilgilenmek isterseniz, Parfümlerin Daha Kalıcı Kokması için Öneriler başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Bu makalemizde parfüm seçimi yaparken nelere dikkat edilmeli? ve parfüm nasıl seçilir? hakkında sizler için bilgi verdik, umarız işinize yarar.

[irp][irp][irp]

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.