Sıradaki içerik:

Çene Altı Yağları Nasıl Eritilir ?

e
sv

Salaş Pantolon Modelleri İle Spor Şıklık!

467 okunma — 26 Ekim 2019 16:21
Salaş Pantolon Modelleri Güzel

Yaz aylarında en çok tercih edilenler arasında yer alan salaş pantolon modelleri ile tarz sahibi olmanın zamanı. Salaş pantolon modellerini kullanarak çok özel kombinler hazırlayabilirsiniz.

Salaş Pantolon Modelleri İle Spor Şıklık

Salaş pantolon modellerini mini büstiyerler ile birlikte kombin edebilirsiniz.

Vücut hatlarınızın kusursuz görünmesine kaynaklık edecek bu kombin planlamasını kalın tabanlı sandaletler ile birlikte kombin edebilirsiniz.

 

En Tarz Salaş Pantolon Modelleri

En Tarz Salaş Pantolon Modelleri

Salaş Pantolon Modelleri İle Klasik Tarz

Bu tarz pantolon modellerini yüksek topuklu ayakkabılar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Koımbin planlamanızı uzun tunikler aracılığı ile taçlandırabilir siniz. Büyük ve gösterişli taşlara ev sahipliği yapan kolye modelleri kullanıma alacağınız bu kombin planlaması adına biçilmiş bir kaftan olacaktır.

Desenli Salaş Pantolon Modelleri

Desenli salaş pantolon modellerini tek renkten oluşan parçalar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Spor görünümün ön plana çıkması adına oldukça ideal olan desenli salaş pantolon modelleri aynı zaman da trend görünüm elde etmenize kaynaklık etmektedir.

En Tarz Salaş Pantolonlar

En Tarz Salaş Pantolonlar

Çizgili Salaş Pantolon Modelleri

Çizgili salaş pantolon modellerini beyaz tişörtler ile birlikte kombin edebilirsiniz. Kombininize hareket katmak isteyenlerdenseniz uzun kimono modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz kombinler de trasparan detaylı stiletto ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.

Uyumun ön plana çıkması adına çizgi detayı ile taçlandırılmış el çantası modellerini tercih edebilirsiniz. Sizler de birbirinden özel çizgili salaş pantolon modelleri ile farklılığın ön plana çıkmasına olanak tanıyabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.