Sıradaki içerik:

Şişman Değilsiniz – Bunlara Dikkat Edin!!

e
sv

Tatil Sonrası Kilo Vermek İçin Bunları Yapmalısınız

225 okunma — 06 Temmuz 2019 19:43
tatil sonrası kilo vermek

Öncelikle 3 ana öğün ve bununla birlikte 3 ara öğün şeklinde beslenmelisiniz. Sabah kahvaltınızı sıkıca yapmalısınız, öğle yemeğini ve akşam yemeğini de kesinlikle atlama malısınız. Bütün öğünlerin aralarını da kesinlikle kaçırmayınız bunlar önemlidir.

Tatil Sonrası Nasıl Kil0 Verilir?

Yiyeceğiniz akşam yemeğinin saati en fazla 20:00 olmalıdır.

Bunu kesinlikle geçirmeyin kilo alırsınız.

Herkesin de çok iyi bildiği gibi hoş bir cümle mevcuttur. “ Gece yenilen yemek, uykuya gider..” bu mantığı asla aklınızdan çıkarmayın.

Gece yenilen bütün yemekler vücudumuza yağ yani kilo olarak geri dönmektedir. Geceleri acıkan insanlar için ise önerilerimiz: Süt ürünlerini yoğurt vb.. gibi şeyleri tüketiniz, ama asla yağlı şeylerden uzak durmalısınız.

[irp posts=”4348″ name=”Kanıtlanmış Zayıflama Yöntemleri”]

Düzenli zayıflama da gün içerisinde günlük beslenmelerinizde uygulayacağınız bin kalorilik eksiklik, sizlere hafta da yaklaşık yarım veya 1 kilo verdirir. Unutmayın ki hedefleriniz bunlar olmalı. Daha fazlası da sıkıntı durumlara yol açar.

En ideal kilo verme yöntemi ayda 4 kilo vermektir diyebiliriz. Gün boyunca daha fazla hareket etmeye çalışın. Eğer ki ayırabiliyorsanız kendinize 10 dakikalık bir süre ayırarak karın kaslarınızın çalışmasını sağlamak amacı ile egzersizler yapın. Bunlar size düzenli kilo verdirecektir.

[irp posts=”1616″ name=”Kilo Vermek için Tavsiyeler”]

Bu zayıflama yoluna çıktıktan sonra tatilde yediğiniz yüksel kalorili şeylerden uzak durmalısınız. Sizi çabuk acıktırmayacak ve kan şekerini hemen yükseltemeyecek karbonhidratlar yerine: bizleri tok tutacak kompleks karbonhidratları tercih etmeliyiz.

Bunların ne olduğu hakkında bilgi verecek olursak eğer; ekmek olarak tahıllık ekmek – kepekli makarna – bulgur pilavı ve tam buğday ekmeğidir.

En önemlisi yağlı olan yiyeceklerden mümkün olduğunca uzak durmak, duramıyorsak da az miktarda tüketmektir. Yağlı tatlılar yerine de sütlü tatlıları tercih etmeliyiz. Bu sayede tatil sonrası kilo vermemiz mümkündür.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.