Sıradaki içerik:

Kalıcı Makyaj Nedir? Nasıl Yapılır?

e
sv

Tergan ile Birbirinden Özel Ürün Seçenekleri

226 okunma — 16 Şubat 2021 17:19
kadın cüzdan modelleri

1972 de kurulan Tergan, her gün sektördeki başarısını arttırarak üretime devam etmektedir. Sadece perakende satışı yapmamaktadır. Aynı zamanda imalat ve ihracat da yapmaktadır.

Tergan, Türkiye’de 40 civarında bir mağaza sayısına sahiptir. Sadece bununla sınırlı kalmayıp, ayrıca yurt dışında 4 ülkede 13 mağazası bulunmaktadır.

Tergan markası çok çeşitli ürün skalasına sahiptir.

Marka bünyesindeki ürün seçenekleri şu şekilde sıralanabilir; eçanta Tergan modelleri için linke tıklayınız.

 • Cüzdanlar
 • Kemerler
 • Evrak Çantaları
 • Kadın Çantaları
 • Kişisel kullanım için deri aksesuarlar

Tergan’nın kalitesi bir dünya markası olması yolunda büyük bir fırsat sağlamaktadır. Her zaman modayı takip eden, kullanışlı ürünleri ile kullanıcılarının refah düzeyini yükseltmektedir. Tergan markasına ait ürünlere ecanta.com.tr üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tergan cüzdanları farklı boyutlara sahiptir. Mini boy, orta boy ve daha büyük boy olmak üzere üçe ayrılabilmektedir. Tergan cüzdanlarının erkek modelleri genellikle 2 adet banknot bölümü, çoklu kart yuvası, 2 adet şeffaf bölme şeklinde üretilmektedir.

çanta ve cüzdan modelleri

çanta ve cüzdan modelleri

Tergan cüzdanlarının kadın modellerinde ise genellikle çıt-çıt ile açılan bölmesinde kartlık yuvası, şeffaf bölme bulunmaktadır. Fermuarlı bölme de ise tekrardan karlık ve şeffaf bölme ayriyeten bozuk para için fermuarlı küçük bir kısım bulunur.

Marka bünyesinde yer alan modellerde bölme sayısı farklılık gösterebilmektedir. Fakat çok bölmeli olmasından dolayı kullanışlılığı artmaktadır. Üstelik boyutları çok fazla büyük olmadığı halde bölme sayıları fazladır. Bu da çantanızda veya cebinizde çok fazla yer kaplamadan sizlerin paralarını ve kartlarını muhafaza edebileceği anlamı taşımaktadır. Ayrıca kimlik ve ehliyet gibi önemli belgeleriniz de Tergan cüzdan ile güvende.

erkek çanta ve cüzdan modelleri

erkek çanta ve cüzdan modelleri

Tergan markası standart karlık ve mekanik kartlık modellerine sahiptir. Tergan kartlıklar genellikle unisex kullanıma sahiptir. Standart bir kartlık modelinde 7 adet kartlık bölmesi bulunmaktadır. Bir diğer standart modelinde ise şeffaf kimlik bölmesi ve kartlık bölmesi bulunmaktadır. Mekanik kartlık modelinde ise mekanik çoklu kartlık bölmesi, ön ve arka kısmında kart yuvası bulunmaktadır. Tergan kartlık çeşitleri birçok renk seçeneğine sahiptir. Belli başlı renkler şu şekilde sıralanabilir;

 • Saks Mavi
 • Nar
 • Fıstık Yeşili
 • Lacivert
 • Kahverengi
 • Bordo

Son zamanlarda mekanik kartlıklar çok fazla ilgi görmeye başlamıştır. Özellikle cüzdanınızda çok fazla kart taşıyanlardansanız, mekanik kartlık sizin hayatınızı oldukça kolaylaştıracaktır. Kullanışlı olmasının yanı sıra tasarımları ile sizleri tamamlayan parçalardan biri olacaktır. Kartlıklar yumuşak hakiki deriden üretilmektedir. Modaya uygun tasarlanan kartlıklarınız, Tergan ile hep sizinle.

Tergan Cüzdan Modelleri ile Uzun Süreli Kullanım

Tergan markası hem erkek cüzdan modellerine hem de kadın cüzdan modellerine sahiptir. Tergan erkek cüzdan modellerinin tasarımından dolayı kadınlar da kolaylıkla erkek modellerini kullanabilmektedir. Erkek cüzdanları hem fermuarlı hem de çıt çıtlı modellere sahiptir.

Çoğu cüzdan modelleri unisex kategoride satışa sunulabilmektedir. Tergan kadın cüzdan modellerinin farkı; genellikle erkek cüzdan modellerine kıyasla boyutlarının daha büyük olmasıdır. Tergan markası tasarımları ile her tercihe uyum sağlayabilmektedir.

Tergan anahtarlık cüzdan olarak ya da sadece süs olarak kullanabileceğiniz modellere sahiptir. Bazı cüzdan şeklinde anahtarlıklarında tek bölme, bazılarında ise iki bölme bulunmaktadır. Size yeterli geldiği durumlarda sadece anahtarlığınızı alıp evden çıkabilirsiniz. Bu tasarım sizi ekstra bir daha cüzdan taşıma gereğinden kurtaracaktır.

Tergan markasının çoğu anahtarlık modelinde çanta ve kemer için asma klipsi bulunmaktadır. Süs için veya anahtarınızın kime ait olduğunu belirtmek için kullandığınız Tergan anahtarlık modelleri renk çeşitliliğine sahiptir. Her zevke hitap edebilmektedir. Hem kadınlar hem de erkekler için kullanıma uygundur.

Tergan Deri Cüzdan Seçeneklerini Günlük Hayatınıza Dahil Edin!

Tergan markası deri cüzdan tasarımlarında hakiki deri kullanmaktadır. Hakiki deri kullanımından kaynaklı, ilk kullanımında biraz koku olabilir fakat bir iki kullanıma bu koku geçmektedir. Ayrıca hakiki deri üretiminde özel materyaller kullanıldığı için cebinizde terlemeye neden olmaz. Ayrıca yumuşak derisi sayesinde deforme olmamaktadır. Her şey sizin rahatınız ve konforunuz için tasarlanmıştır.

Deri cüzdanlar genelde klasik giyimlerin tamamlayıcısı olmaktadır. Deri cüzdanlar birçok renk skalası ile erkeklerin şık giyim tarzlarının tamamlayıcı haline gelmektedir. Sizler de Tergan deri cüzdan seçeneklerine ecanta.com.tr üzerinden ulaşabilir, birbirinden özel tasarımları inceleyebilirsiniz.

Şık ve İddialı: Tergan Kadın Çanta Modelleri

Tergan kadın çanta ürün seçenekleri, içerisinde birçok farklı tarza ev sahipliği yapmaktadır. Ürün modelleri olarak el çantası ve omuz çantası gibi çeşitler oldukça yaygındır. El çantası ürün çeşitleri aynı zamanda omuz çantası olarak da kullanılabilmektedir. Çantaların her biri aynı tarza sahip olmamakla birlikte, çoğu çanta fermuarlı geniş ana bölmeye, fermuarlı orta bölüme, anahtarlık asma klipsine, açık cep ve ayarlanabilir çıkarılabilir askıya sahiptir. Çantalar da kullanılan materyal deridir.

kadın cüzdan modelleri

kadın cüzdan modelleri

Tergan deri çanta modellerinde hakiki deri kullanmaktadır. Hakiki deri sayesinde kısa vadede hiçbir deformasyon yapmamaktadır. Tergan deri çantalar, uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Çünkü materyal yapısı gereği hava şartlarına uyum sağlamaktadır. Su geçirmez yapısı ile yağmurlu ve soğuk havalarda rahatça kullanılabilir. İçerisinde muhafaza ettiğiniz eşyalarınız, havadan kaynaklı olarak herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmaz.

Tergan postacı çanta modelleri bir başka deyişle evrak çantası olarak da bilinmektedir. Erkeklerin iş için kullanabileceği oldukça kullanışlı postacı çanta modelleri birçok bölmeye sahiptir. Fermuar ile açılan ana bölmeye, ayrıca ana bölme içinde fermuarlı iç cep, içerisinde kalem bölmesine ve not defteri bölümüne, elde taşımak için çift kulpa, ayrıca ayarlanabilir çapraz takılabilir omuz askısına sahiptir.

Ürünlerin üretiminde kullanılan malzeme hakiki deridir. Aynı çantaları ve cüzdanları gibi ilk başta hakiki deri oluşundan kaynaklı kesinlikle sizi rahatsız etmese de bir kokusu olacaktır. Fakat bir iki kullanımdan sonra bu koku geçecektir. Ayrıca modern tasarımları ile birlikte kıyafetlerinizin tamamlayıcı aksesuarı olacaktır.  İşe giderken birçok malzemenizi toparlayacak bu postacı çantasına ecanta.com.tr’den ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tergan omuz çantası modelleri de kullanıcıların karşına birçok farklı renk seçeneği ile çıkmaktadır. Her kadının dolabında mutlaka bir tane bulunan omuz çantalarının yıllar geçse de modası geçmemektedir. Ürettikleri omuz çantaları ile şıklığınızı şıklık katmaktadırlar. Kullanım kolaylığı ve şık görünümü ile hayatlarınızı güzelleştirmek için üretilmektedir. Tergan markası omuz çantası dalında oldukça geniş model ve renk seçeneklerine sahiptir. Ayrıca omuz çantaları her zaman kurtarıcı bir parça olmaktadır. Hem taşıması kolay hem de kıyafetlerinizin en tamamlayıcı unsurlarından biridir.

Omuz çantalarını mevsim fark etmeksizin kullanabilirsiniz. Yazın şortlarınıza uyum sağlayacaktır, kışın ise kabanlarınız ile birlikte mükemmel bir uyum yakalayacaktır. Tergan omuz çantaları her kadının tarzını yansıtacak model çeşitliliğine sahiptir. Sadece kadınlar için kurtarıcı olmayan omuz çantaları erkekler için de kurtarıcıdır çünkü harika bir hediye opsiyonudur.

Kullanıcıların birçoğu Tergan ürünlerinin kullanışlı, kaliteli ve uzun ömürlü olduklarını söylemektedir. Kullanıcılar Tergan yorum kısmında ürünler hakkındaki görüş ve değerlendirmelerini paylaşmaktadır. Sizler de yorum ve değerlendirme bölümüne göz atarak ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Renk seçeneklerini ve farklı tarzlara sahip modelleri değerlendirebilirsiniz.

cüzdan modelleri

cüzdan modelleri

Yasin BOSTAN

SEO Expert, Google, SEO, SEM, WordPress, Sosyal Medya Geliştiricisi, Profesyonel İçerik Yazarı, SEO Destek Merkezi ve Dijital Pazarlama Ajansı seodem.com'un kurucusu.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.