Sıradaki içerik:

Boyun Ağrısı Kulağa Vurur Mu? – Çözüm Önerisi!

e
sv

Tığ işlemeli Yelek Modelleri

633 okunma — 02 November 2019 19:14
Tığ Işlemeli Yelek Modelleri_23

El emeği göz nuru olan tığ işlemeli yelek modellerini kullanarak kombinlerinize hareket katabilirsiniz. Yeni yaz sezonda sıklıkla rastladığınız parçalar arasında yer alan tığ işlemeli yelek modelleri aynı zaman da kombinleriniz de farklılık yaratmanıza kaynaklık etmektedir.

Tığ işlemeli Yelek Modelleri

Tığ işlemeli Yelek Modelleri İle Spor Şıklık

Tığ işlemeli yelek modellerini kullanarak spor şıklığa sahip olabilirsiniz. Bu tarz kombinler de dar kot pantolon modellerinden yararlanabilirsiniz.

Eğer renkli tığ işlemeli yelekler ile kombin hazırladıysanız beyaz ve krem renginde ki bluz modellerini tercih edebilirsiniz.

Tığ İşlemeli Yelek Modelleri İle Klasik Tarz

Klasik tarz her kadının vazgeçilmezi arasında yer almaktadır. Bu tarz kombinlere biraz hareket katmak adına tığ işlemeli yelek modellerini tercih edebilirsiniz. Hazırlayacağınız kombinler de kumaş parçaları kullanıma alabilirsiniz.

Püsküllü Tığ İşlemeli Yelek Modelleri

Bu senenin yaz modasının enleri arasında boy gösteren püskül detayı ile harikalar yaratmanın zamanı. Püskül detayı ile desteklenerek hazırlanılan tığ işlemeli yelek modelleri bu sezon da çok moda. Farklılık yaratmak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak bu tarz yelek modelleri aynı zaman da sadeliğin ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir.

Tığ İşlemeli Bluz Modelleri

Tığ işlemeli bluz modellerini yüksek bel kumaş pantolonlar ile birlikte kullanıma alabilirsiniz. Tarz yaratmak adına tığ işlemeli bluzu staplez atletler ile kombin edebilirsiniz. Kombininizi yüksek topuklu ayakkabılar aracılığı ile destekleyerek hazırlayabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.