Sıradaki içerik:

Kolay Saç Toplama Yolları Ve Modelleri

e
sv

145 Kişinin Aşık Olup, 13 Kişinin Canını Feda Ettiği İran Şahının Karısı :))

189 okunma — 09 Haziran 2019 18:02
iran sahinin karisinin hikaye

Son bir kaç aydır sosyal medyada popüler olan bir konu İran Şahının çok sevdiği karısı Anis-el Doleh’in o muhteşem güzelliğini bizde kadingibi.com Cafe K’da ele aldık, umarız beğenirsiniz.

145 Kişinin Aşık Olup, 13 Kişinin Canını Feda Ettiği Kadın Olan Anis-el Doleh İlginç Hayatı

Anis-el Doleh Eşi benzeri olmayan bir güzelliğe sahip. İnsanların bir gördükten sonra aşık olduğu söylenen kadını 145 kişi gördükten sonra onun eşsiz güzelliğine aşık oluyorlar.

Durum öyle ciddi ki ona aşık olan 145 kişinin evlenme teklifine hayır cevabı verince aralarından 13 kişinin “Doleh yoksa, benim olmayacaksa yaşamaya gerek yok” gibi benzer cümleler kurarak kendi canlarına kıymış insanlar. Evet duyduklarınız gerçek tam 13 kişi canına kıymış!

Bu haberin yalan olduğunu öne sürenler olmuş fakat İran’da herkes tarafından bilinen bir gerçek olduğu ortada. Onun fotoğraflarını çekme şansını yakalayan sanatçı Anton Sevryugin söylediğine göre” Onun haremindeki kadınların hiç birinin kıllarını almasına izin verilmiyor”

Sanatçının bu söylediklerine inanmak güçte olsa, bu duruma aşağıdaki fotoğraflarda görünce inanılmayacak gibi değil 🙂 işte o mükemmel resimler;

Anis Doleh

Anis Doleh

dunyanın en güel kadini dolehiran sahinin dillere destan karisidunyanın en cirkin kadiniiran sahinin karisigörunce sasıracagınız guzellik13 kisinin canina kıydı kadinkillarini almayan kadiniran sahinin guzel karisiiran sahinin karisinin hikaye

[irp][irp][irp]

Yasin BOSTAN

SEO Expert, Google, SEO, SEM, WordPress, Sosyal Medya Geliştiricisi, Profesyonel İçerik Yazarı, SEO Destek Merkezi ve Dijital Pazarlama Ajansı seodem.com'un kurucusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.