Sıradaki içerik:

Modern Koltuk Kumaşı Seçerken Dikkat Edilecekler

e
sv

VitrA Mutfak Fayans Koleksiyonları Keşfet!

379 okunma — 28 Ağustos 2020 18:20
VitrA Mutfak Fayans Koleksiyonları

Rotayı insan odaklı yaşam felsefelerine kıran dekorasyon görüşleri ıslak alanlara yepyeni kimlikler tanımladı. Bu bağlamda evin diğer bölümlerinden ayrı görülen ve dekorasyonu ön plana alınmayan ıslak alanlar tarihe karıştı. Artık banyolar ruhun arınma merkezi ve mutfaklar da evlerin sosyal ekosistemleri olarak tasarlanıyor.

VitrA Mutfak Fayans Koleksiyonları ve Modası

VitrA da alanları daha anlamlı ve bütünsel kılan bu dekorasyon görüşlerini kalite ile harmanlayan koleksiyonlarıyla kullanıcısının ruhuna ve bedenine aynı anda hitap ediyor.

VitrA, iç dünyayı güzellikle besleyen ve ruhu meditatif yolculuklara davet eden mode Koleksiyonu ile farkını ortaya koyuyor.

Desenlerin büyülü dünyasını ıslak alanlara taşıyan retromix, yaşamını renkli ve kaliteli dokunuşlarla taçlandırmak isteyenlerin gözdelerinden.

Yalınlığın muhteşem enerjisini yüzeylerde hissettiren CementMix malzemeyi çağdaş ve yaratıcı bir şekilde işleyen yenilikçi bir koleksiyon. VitrA miniworx Koleksiyonu ise kullanıcısının yaratıcılığını ortaya çıkaran modüler sistemlerden oluşuyor. Siz de VitrA mutfak fayans koleksiyonları ile modern normlarla kimliği yeniden yorumlanan ıslak alanlara boyut atlatabilirsiniz.

Dünün, Bugünün ve Yarının Çizgileri Bir Arada

VitrA geçen zamanın akışını yönetebilen benzersiz koleksiyonlara sahip. Nitelikli materyali kusursuz bir tasarım ekibinin geniş hayal dünyasıyla buluşturan VitrA, kullanıcısını duruşundan ödün vermeyen ve zamana yenik düşmeyen mutfak fayans modelleri ile buluşturuyor.

VitrA mode Koleksiyonu hem zemin hem de duvarlarda kullanılabilen karo sistemleri ile alanlarda bütünsel bir atmosfer yakalamayı kolaylaştırıyor. Kontrast kurguları ve ton-sür-ton çizgileri estetikle besleyen mode Koleksiyonu’nun farklı tarzlara hitap eden renk skalasıysa muazzam.

Amber sarı, lava kırmızı, zümrüt yeşil ve safir mavi gibi göz alıcı pastel tonları gri, bej ve terra rossanın sakin ve duru tonlarıyla bir araya getiren koleksiyon yüzeylere derinlik katan rölyef dokuyla hareketleniyor.

Minimalizmin Çarpıcı Ruhunu Alanlara Taşıyan Tasarımlar

Modern insanın sadeleşme ihtiyacı dekorasyon aritmetiklerine de yansıyor. Bir yandan trendlere yön verirken bir yandan da kullanıcısına her zaman en iyiyi sunmayı hedefleyen VitrA da minimalist ruhuyla alanları saran mutfak fayans koleksiyonlarına imza atıyor.

Brüt betonun soğuk ve rafine duruşunu toprak tonlarının sıcak aurasıyla ısıtan CementMix Koleksiyonu’nda sıva, duvar kağıdı, geometrik ve mikro taşlar, çakıl taşı ve terrazzo desenleri gibi farklı formlara da yer veriliyor. Siz de endüstriyel tarzın temsilcisi brüt betonu sıcak nüanslarla süsleyen CementMix ile yalınlığa atıfta bulunan özgün aksanlar yaratabilirsiniz.

Dokusu ve Renkleriyle Dekorasyonu Besleyen Koleksiyonlar

Dekorasyonda grafik etkisine zarif çizgileri ve dinamik renkleri entegre eden VitrA, 3 boyutlu mutfak fayans modelleri ile alanların enerjisini bir üst seviyeye çıkarıyor. Geometrik formlu mutfak fayans sistemleri sayesinde yüzeylerde özgürce dans eden desenler yaratma imkânı sunan retromix Koleksiyonu, renkleriyle de bakanları kendine hayran bırakıyor.

Amber sarının çarpıcı etkisini lava kırmızının sımsıcak ruhuyla buluşturan koleksiyonda mavi ve yeşilin ruhu doyuran tonları da yer alıyor. Zemin, duvar ve tezgâh arası fayans olarak kullanılabilen retromix Koleksiyonu, ıslak alanlarda egzotik bir atmosfer yakalamak isteyenlerin favorilerinden.

VitrA Mutfak Fayans Modelleri ile Yaratıcı Benliği Ortaya Çıkarın

VitrA kullanıcısına mutfak fayans modelleri ile özgürce oynayarak yenilikçi ve yaratıcı yüzeyler tasarlama şansı tanıyor. Farklı renk ve boyutlardaki modüler parçalarla zemin, yüzey ve tezgâh arasında benzersiz karışımlar oluşturma imkânı sunan miniworx, tarzını evin her köşesine yansıtmak isteyenleri kendine çekiyor. miniworx

Koleksiyonunda kare, dikdörtgen ve hexagon formdaki mutfak fayans modellerine beyaz, siyah, altın ve krem renkleri entegre ediliyor. Siz de günün enerjisini belirleyen dekorasyon şifrelerini lüks duygusunu uyandıran VitrA mutfak fayans modelleri ile besleyerek keyif dozu yüksek, teatral alanlar kurgulayabilirsiniz.

Size en yakın VitrA mağazasını ziyaret ederek seçkin benliğinizi yansıtan koleksiyonlar arasından stilinize uygun olanı seçebilir, mutfakların atmosferini kalite ve estetik ile taçlandırabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.