Sıradaki içerik:

Yatak Odası Mobilyası Nasıl Seçilir?

e
sv

Yatak Odası Dekorunuzun Yeni Odak Noktası Bazanız Olsun

385 okunma — 25 Şubat 2020 08:30
Yatak Odası Baza

Yataş Bedding her bir tasarımında farklı bir incelik ve şık duruşu yakalayan baza modelleri ile yatak odası dekor anlayışınızı değiştirmek konusunda kararlı. Estetik, modern, teknolojik ya da minimal her ihtiyaca cevap verecek olan koleksiyonu ile kaliteli uykuya sanat katmayı hedefliyor.

Baza Seçimi Neden Önemlidir?

Yatak odalarımız günün yorgunluğu atmak ve günümüzü huzurlu bir şekilde sona erdirme misyonunu taşır. Dahası dar, kalabalık ya da uyumsuz dekor unsurları ile dolu bir yatak odası zihninizi boşaltıp uykuya dalmanıza yardımcı olmak yerine zorlaştıracaktır.

Her şeyin yerli yerinde olduğu, ve sizi mutlu edecek birkaç dokunuşla zenginleşmiş ferah bir yatak odası, kendinizi bir kaosun ortasında kalmış gibi hissetmenizi engeller ve gün boyunca üzerinizde birikmiş olan iş stresini hafifleterek uykuya dalmanızı kolaylaştırır. Düzenli ve ferah bir yatak odası için olmazsa olmaz iki önemli ev eşyası tabi ki gardırobunuz ve bazanızdır.

Baza Seçimi Neden Önemlidir?

Baza Seçimi Neden Önemlidir?

İnsan ömrünün üçte birinin uykuda geçtiğini düşünürsek, vücut sağlığınız ve yatak odanızın dekorasyonu için baza seçimi gerçekten önemli detaylardan bir tanesidir. Satın alacağınız baza veya karyola modelini ortalama sekiz-on sene kullanacağınızı da göz önünde bulundurursak, yapacağınız seçimin önemini daha net görebilirsiniz.

Haliyle satın almadan önce birkaç kez düşünmek ve doğru bazayı satın almak için kalite, konfor, fonksiyonellik ve estetiği bir arada sunabilen bir model bulmak o kadar da kolay bir iş olmayabilir.

Evinize En Uygun Yatak Başlığını Nasıl Seçmelisiniz?

Yatak odanızı yenilemeye karar verdiniz ve bir de yatak başlığı alsam iyi olacak diye düşünüyorsanız, farklı tasarım ve modellere bakmadan önce yapmanız gereken ilk şey yatak odanızın ölçülerini ve şeklini not almak olmalıdır.

Yatak odanız küçük ise oda içerisinde hareket etmenize ve belki birkaç oda aksesuarını da oraya sığdırmanız için yer açabilecek tek kişilik baza setleri ya da küçük ebatlı baza ve başlık modellerini tercih etmeniz mantıklı olacaktır. Söz konusu geniş alana sahip bir yatak odası ise ölçülerden ziyade sizin tarzınızı en iyi şekilde yansıtan ve uyku konforunuzu arttıracak yatak modellerine bakmanız faydalı olacaktır.

Yaşam tarzınız ve bazayı kullanacak kişinin yaşı da satın alırken dikkat edilmesi gereken unsurlardan bazılarıdır. Örneğin misafir ağırlamayı seven ve evinde bir tane ekstradan yatak olsa fena olmayacağını düşünenler için yavrulu baza en ideal seçeneklerden bir tanesidir. Küçük çocukların ya da gençlerin odası için satın alacağınız model, mutlaka emniyet kilidi bulundurmalı ve kullanım kolaylığı sağlamalıdır.

Doğru ölçülerde, özgün ve sizi mutlu edecek tasarıma sahip bir baza bulduğunuzda, sıra onun gerçekten ne kadar dayanıklı ve güvenli olduğuna bakmaya geldi demektir. Bir modelin dış görünüşü ve iç hacmi kadar onun kolaylıkla açılıp kapanabiliyor olması ve sunta gibi dayanıklı olmayan malzemeler yerine çelik bir aksam ile çalışıyor olması sizin ve sevdiklerinizin güvenliği ve mutluluğu açısından önemlidir.

Ürününüzü seçtikten ve sağlamlık ya da fonksiyonellik gibi detayları da inceledikten sonra gönül rahatlığıyla size gerekli ölçülere uyan şık ve modern yatak başlığını Yataş’ın her stilde evin dekoruna uyabilecek onlarca farklı yatak başlığı modelleri arasından seçebilirsiniz.

Yataş Bedding Baza ile Beklentilerinizin Ötesine Geçin

Yataş Bedding’ten alacağınız bir baza sadece odanızı derleyip toplamakla kalmaz, özgün tasarımı sayesinde estetik ve fonksiyonelliği de yatak odanıza getirir. Yatak başlığı ve baza fiyatları konusunda da kapsamlı bir yelpazeye sahip olan Yataş Bedding’te siz de kendi bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en ideal tasarımları bulma şansı yakalayabilirsiniz.

İster modern ve minimal çizgiler taşıyan tasarımlar arayın isterseniz son derece klasik ya da avangart bir yatak odası takımına uyum sağlayacak bir baza ve başlık modeli beğenmiş olun, Yataş Bedding stilinize uygun tek kişilik ya da çift kişilik özgün tasarımlı modeller ile yatak odanıza şıklık kazandırır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.