Sıradaki içerik:

Küçük Mekanlar İçin Dekorasyon Fikirleri

e
sv

Konforlu Uyku Deneyimi Yataş Bedding ile Evinize Geliyor!

303 okunma — 22 Aralık 2018 10:30
Yataş Bedding

Uyku sağlığı için en önemli unsur kullanışlı ve rahat bir yatak seçimi yapmaktır. Bu sayede gece uykusunu tam olarak alan bireyler gün içerisinde kendilerini her zaman olduğundan çok daha dinç ve enerjik hissederler. Ev tekstili konusunda Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan Yataş Bedding‘in son teknoloji kullanılarak üretilen yatakları, pek çok farklı özelliği ile sınıfındakileri geride bırakarak kullanıcıların favorileri arasında girmeye adaydır.

Yataş Bedding Yatak Modelleri

Özel sistemleri ile yaylı yataklar, konforun diğer adı haline gelmiş visco yatak çeşitleri, farklı destek ve kumaş çeşitleri ile size en iyi ve sağlıklı gece uykusunu yaşatmak için uzmanlar tarafından özel olarak üretilmiştir.

Nefes alabilen ve bakteri oluşumunun önüne geçerek cildinizi olduğu gibi bağışıklık sisteminizi de korumanıza yardımcı olan en kaliteli çeşitler için Yataş Bedding en doğru adres olma özelliği gösterir.

Son Teknoloji Ürünü Yaylı Yataklar

Yataş Bedding tarafından geliştirilen DHT yay sistemi ile üretilmiş çift kişilik ve tek kişilik yatak çeşitleri ile deliksiz uykular kullanıcılara sunulur. Bedeniniz ile birlikte şekilde değiştiren bu modeller omurganızı destekleyerek size en yüksek konforu sağlar.

Özel dikiş yöntemleri kullanılarak yatak kenarlarına yerleştirilen destek sistemi ürün üzerindeki kuvvetin eşit bir biçimde dağılmasını sağlayarak vücudunuzu destekler ve ağırlığınızın yatak üzerinde en doğru şekilde yer bulmasına imkan tanır.

Yataş Bedding Yatak Modelleri

DHT yay sisteminin son kalite yayları hiçbir şekilde hissedilmez ve hareket esnasında en doğru geri tepkiyi vererek rahatlığınızı iki katına kadar arttırır. Yataş Bedding‘in uzmanlar tarafından tasarlanarak piyasaya sürülmüş yaylı tasarımları ile konforun gerçek tanımını keşfedebilir, deliksiz ve rahat uykuların tadını çıkarabilirsiniz.

Konforun Diğer Adı Visco Yataklar

Katkısız sünger üzerine dolgu yapma ya da kaplama yöntemi ile üretilen visco yatak çeşitleri, ev tekstilinde son dönemlerin en öne çıkan ürünleri arasında yer alır. Ultra esnek yapısı ve bakteri üretimini engelleyen sağlıklı dokusu ile visco çeşitleri sınıfının en göze çarpan ve kullanıcılardan konfor açısından en yüksek notu alan ürün olma özelliği gösterir.

Yataş Yatak Modelleri

Bu özel teknoloji sayesinde uyku esnasında omurganızın bire bir şeklini alan ve bir yandan bedeninizi bütün olarak destekleyen bu ürün ile daha önce hiç olmadığı kadar derin uykular uyuyabilir, sabahları kendinizi son derece zinde ve sağlıklı hissederek bu güçlü enerjiyi gün boyunca üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Tek kişilik ve çift kişilik seçenekleri ile herkese hitap eden visco tasarımlar aynı zamanda gelişim döneminde bulunan bebek ve çocuklar için de oldukça elverişli bir tercihtir. Omurganın tam anlamı ile desteklendiği ve uyku sırasında hareket özgürlüğünün en üst seviyeye çıktığı visco yataklar her bir özelliği ile kullanıcıların maksimum fayda sağlaması için incelikle tasarlanmıştır.

Yataş’a özel açık hücre teknolojisinin de kullanıldığı ürünler hem nefes alabilen hem de son derece esnek yapıları ile size uzun yıllar boyunca en konforlu uykuları vadeder.  Visco ve lateks modelleri ile Yataş Türkiye’de öncü marka olma özelliğini korur.

Rahatlığı Görsellik İle Tamamlayan Yatak Başlıkları

Yataş Bedding’de rahat bir yatağın yanı sıra yatak odanızda fark yaratacak yatak başlığı alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz.

Yatak Modelleri

Yatak başlığı yalnızca görsel açıdan değil bazı durumlarda konfor açısından da önem taşıyan bir etkendir. Uyku öncesi kitap okuma etkinlikleri için hem içinizi açan hem de sırtınızı yasladığınızda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir yatak başlığına sahip olmak isteyebilirsiniz.

Yataş Bedding’in birbirinden şık ve kaliteli yatak başlığı seçenekleri ile deliksiz uykularınızı göz alıcı bir dekorasyon ile tamamlayabilirsiniz. Siz de hemen Yataş Bedding’in her türlü amaç ve ihtiyaca hizmet eden son kalite ürünlerine göz atın! Uykularınızı Yataş Bedding ile zenginleştirin!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.