Sıradaki içerik:

Tiroid Bebek Sahibi Olmaya Engel mi?

e
sv

Yeni Yılda Dikkat Çeken 5 Trend?

202 okunma — 10 Şubat 2018 01:35
yeni yılın trendleri

Moda dünyası yeni yılda dikkat çeken 5 trendi konuşuyor. Yepyeni bir yıl ve yepyeni bir Sonbahar Kış modası ile hanımlar ve beyler gardıroplarını yenilemeye çoktan başladı bile.

Yeni Yılda Farklı Trendler

Yeni yılın girmesi ile bu yılın modası da kendini iyiden iyiye göstermiş oldu. Bu yılın Sonbahar Kış koleksiyonuna bakılacak olursa geçmiş yıldan esintelerle karşılaşmak son derece mümkün. Sizde modayı takip ediyor ve Sonbahar Kış sezonuna uygun biçimde kendi stilinizi oluşturmak istiyorsanız yeni yılda öne çıkan 5 trendi sizler için araştırdık.

Küpeler

2017 yılında moda olan küpeler bu yılda rağbet görüyor. Tek tarafa takılan küpe modası henüz bitmiş değil. Hala hanımlar tarafından ilgi gören tek kulağa takılan küpelere bu yılda rastlamak mümkün. Bir zamanlar kulaklarda büyüklükleri ile dikkat çeken imitasyon küpeler 2018 yılında da hala kullanılıyor.

Altın halka küpelerde yeni yılın girmesi ile yeniden moda olmuş durumda. Özellikle küçük halkalı altın küpeler bu yıl çok rağbet gören takı çeşitlerindendir. Hatta yeni yıl ile birlikte moda olan bu küpeler şuanda popüler olmuş durumda.

Uzun Boyunlu Spor Çoraplar

Uzun boyunlu spor çoraplar 2018 modasında yine dikkat çeken tarzların başında geliyor. Her yerden çıkan bu çoraplar yeni yılın girmesi ile moda halini almıştır. Şık ayakkabıların ve sandaletlerin içerisinden çıkan çizgili spor çoraplar Valentino ve Prada Resort şovlarında moda olmuştur.

Bu şovları izleyenlerin şaşkınlıkla izlediği bu tarz 2018 yılının önde gelen moda ilgilerinden oluyor. Günümüzde çok sayıda ünlü markanın yer verdiği spor çorap kullanımı modaya ilgi duyanlar tarafından kullanılıyor. Sizde Sonbahar Kış sezonunda bot veya mokasen ayakkabılarınızın içinden çıkaracağınız çizgili ve spor çoraplarınız ile farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bilhassa gençler tarafından beğenilen bu tarz oldukça ilgi görüyor.

Bol Kesim Blazerlar

Bir diğer 2018 modası da blazer ceketler olarak karşımıza çıkıyor. Bir zamanlar dar kesim blazer ceketler bu yıl yerini bol kesim tasarımlara bırakıyor.

Bu Sonbahar Kış sezonunda özellikle sokak modasını etkisi altına almayı başaran bol kesim blazer ceketler oversize kalıplarla tasarlanıyor. Oversize kalıplar geçtiğimiz yıl ilgi görmezken bu yıl yoğun ilgi görmeye başladı. Salaş ve bol kesim olarak adlandırılan oversize kalıplar iddialı ve cesur stil arayışında olanlara hizmet ediyor. Eğer cesurca giyinebilirim diyorsanız blazer ceketleri tek bir üst olarak kullanabilirsiniz.

Hem geçmişten tasarım esintileri hem de modern dünyaya ayak uydurduğunuz imajını çizebilirsiniz. Pantolon ve kumaş etekler üzerinde güzel bir görünüm oluşturan bu ceketlerin kullanımı tek başına olabileceği gibi kemer aksesuarı ile de kullanılabilir.

Sarı Tonlarının Ağırlıklı Olduğu Ayakkabı ve Kıyafetler

Bu yılın renk tonlarından en dikkat çeken ve ilgi göreni sarı tonlar olarak karşımızda! Geçtiğimiz yıl modayı etkisi altına pembe kıyafet dolaplarında en fazla görünen renk tonlarından idi.

Ancak bu yıl sarı tonlar dolaplarda en fazla görebileceğimiz renktir. Kasvetli Kış aylarının enerji dolu havasını yansıtan sarı tonlar yeni yıl modasında en çok tercih edilen renk tonudur. Kazak, palto ve ayakkabılarınızda sarı renge ağırlık verebilirsiniz. Yanı sıra çantalarınızda da kullanabilirsiniz.

Tüy İşlemeli Kıyafetler

2017 modasını yansıtan tüy işlemeli kıyafetler bu yılda hala ilgi görüyor ve moda dünyasında yerini korumaya devam ediyor. Bu romantik trend bu yıl hemen hemen tüm markalar tarafından kıyafetlere uyarlandı. Tüy işlemeli triko, çanta, kazak gibi bir çok ürüne rastlamak mümkün!

[irp][irp][irp]

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.