Sıradaki içerik:

Limonlu Su Diyeti İle Düzenli Zayıflayın!

e
sv

Acısız Ağda Yapma Yöntemleri!

130 okunma — 12 Eylül 2019 09:23
acısız ağda

Kadınların baş belası olan ağda ağrıları ve acısı, artık tarih oluyor! Size yararlı olacağını düşündüğümüz bilgiler için acısız ağda yapma yöntemlerini ele alıyoruz.

Acısız Ağda Nasıl Olur?

Genel olarak kadınlarımız ayda 1 kez bile olsa ağda yaparlar ve tüylerinden kökten kurtulmak isterler. Ağda, acılı bir yöntem türü olduğundan dolayı da kadınlarımız kısmen bu acılardan kaçınabilmek adına farklı yöntemler denerler. Şimdi gelelim ağdanın ağrıları nasıl dindireceği durumuna…

1. Ağdayı soğuk ortamda yapın!

Sıcak ortamda yapılan ağda, sizler için büyük bir risk faktörü oluşturmaktadır. Bu nedenden dolayı da ağdayı soğuk ya da klimalı bir ortam da yapmak ağrınızı az da olsa azaltacaktır. Sıcak ortam, ağdanın acısını tetiklediği gibi yanmalar ve sıcak vurması ile beraber yanık ağrısı çekmenize neden olabilir. Pek çok doktor da, ağda sonrası buzla masaj önermektedir. Böylelikle acı azalacağı gibi, sizler için de bir nebze de olsa ağrıyı dindirmek söz konusu olmaktadır.

2. Uyuşturan kremler tercih edilebilir!

Vücudun çeşitli bölgelerine sürülen bu kremler ile beraber bir uyuşma gerçekleşeceği gibi, ağda acısını da sinek ısırığı kadar şiddetli duymak mümkün olabilir. Bu kremler genelde 30 ila 50 TL arasında satıldığı için pek çok kadınımız bu ağrıları çekmeyi daha doğru bulmaktadır. Fakat uyuşturarak ağda acısından kurtulmak mümkündür!

3. Ilık ağda değil, sir ağda kullanın!

Kadınlarımız genelde ılık ağda kullanırlar. Bu da içerisinde ki şeker ve yapışkan maddelerin fazla olması ile beraber ağrınızı şiddetlendirebilir. Sir ağda ile bunun üstesinden hemen gelmek mümkündür. Bu sebepten dolayı da doktorlar sir ağda veya tozlu ağda kullanarak ağrılardan kurtulmanızı önermektedir.

Yukarı da sayılan 3 yöntemden herhangi birisini kullanarak ağda ağrılarınızı tarihe gömebilirsiniz.

Yasin BOSTAN

SEO Expert, Google, SEO, SEM, WordPress, Sosyal Medya Geliştiricisi, Profesyonel İçerik Yazarı, SEO Destek Merkezi ve Dijital Pazarlama Ajansı seodem.com'un kurucusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.