Sıradaki içerik:

Göz Şişliği Nasıl Geçer ? Dikkat Edilmesi Gerekenler!

e
sv

Erkekleri Saçlarınızla Nasıl Etkilersiniz?

496 okunma — 11 Mayıs 2019 15:37
Düz Maşalı Saç Modelleri

Kadınların saçları erkekler üzerinden önemli etkiler yaratmaktadır. Farklı saç renkleri modelleri örneğin sarışın, esmer, kızıl, kumral saçlar erkekler üzeride ilgi çekmekte ve farklı imajlar uyandırmaktadır. Erkeklerin kadınlarda en çok ilgisini çeken bakımlı ve güzel saçlara sahip olmak her zaman erkekleri etkilemeniz de büyük faktördür.

Erkekleri Saçlarınızla Etkileyin

Buna göre erkekler sarışın saçlı bayanları çekici bulup , esmer saçlı kadınları evlenmek için tercih etmektedir.

Sarışın Bayanlar; Sarışın bayanların zeki davranışları ve esprili hareketleri erkekler üzerinde güzel etki yaratmaktadır. Bu yüzden baylar en çekici saç olarak sarışın bayanları bulmaktadır.Ancak sarışın bayanların sadakatsiz ve güven konusunda eksik olduğu görüşündeler.

[irp posts=”1672″ name=”Saç Renkleri Nasıl Seçilir ?”]

Kumral Saç; Erkekler için her zaman sadakatli,zeki ve esprili kadınları çekici bulmaktadır.Ancak kumral bayanlar erkekler tarafından sadakatli bulmaktadır. Kumral bayanlar erkeler için en iyi arkadaş olarak da görülmektedir.Sonuç olarak kumral bayanlar sağlam ilişki ve arkadaşlık için ideal olarak görülür.

Kızıl Saç; Erkekler üzerinden çekicilik ve espri konusunda yok denilecek kadar az olan kadınlardır. Kızıl saçlı kadınlar seksi oldukları ancak sadakat konusunda az ve güvenilmez oldukları için kısa süreli ilişkiler kurabilir olarak görülmektedir.

[irp posts=”1956″ name=”Kışkırtıcı kahve saç renkleri ve modelleri”]

Esmer Bayanlar ve Siyah Saçlılar; Erkelerin en favori tercihi esmerler diyebiliriz. Erkeklerin nazarında sadakat ve akıllı olmanın ve iyi bir espiri anlayışına sahip olmanın simgesidir. Erkekler bir çok alanda başarılı buldukları esmerleri aynı zamanda ideal bir eş olarak görüyor.

[irp posts=”3336″ name=”Saç rengini açarak siyah saça sarı boya sürmek”]

Ayrıca kadınları erkeklerin gözünde çekici kılan özellikler nedir, Erkeklerin kadınlarda hoşlandıkları hal ve tavırları öğrenmek isterseniz sizler için hazırladığımız. Kadınları Çekici Gösteren Özellikler başlıklı yazımızı okumanızı öneririz.

Bu konu hakkında merek ettikleriniz veya eklemek istediğiniz alanlar var ise yorumlarda bize bildire bilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.