Sıradaki içerik:

Yağ Aldırma (Liposuction) Ameliyatı Nedir?

e
sv

Seksi ve Çekici Görünmenin Yolları

321 okunma — 15 Ağustos 2018 22:57
Güzel ve çekici görünmek

Seksi ve çekici görünmek her bayanın hayal ettiği bir durumdur, fakat bu hayal değil sizin elinizde olan bir etkidir. Güzel ve çekici görünmek sandığınız kadar zor değil, kendinize zaman ayırarak günlük bakımınızı eksik etmemeli ve kendinize gerek önemi vermelisiniz.

Seksi ve Çekici Görünmenin Yolları

Erkekleri etkilemenin en tabi yolu bakımlı olmaktan geçer. Bu yazımızda sizlere etkileyici ve çekici görünmek için nelere dikkat etmeniz gerekir, gelin beraber inceleyelim.

Etkileyici Saçlara Sahip Olmak

Erkekler, her zaman güzel saçlardan etkilenirler. Bunun için saçınızın sürekli bakımlı ve güzel emin olun. Saçınızı yüzünüzü ortaya çıkartacak ve sizi seksi gösterecek bir modelde kestirin ve şekillendirin.  Saçınıza hafif bir koku sürmeniz, saçınız her dalgalandığı zaman karşınızdakinin hoşuna gidecektir.

[irp posts=”165″ name=”Erkekleri Saçlarınızla Etkileyin”]

Bakımlı Eller Sahip Olmak

Erkekler kadınlar da doğal ellerden hoşlanırlar. Takma tırnaklardan ve fazla aykırı oje  renklerinden uzak durun. Kırmızı veya beyaz gibi klasik renkler tercih edin. Erkekler yumuşak elleri tutmaktan hoşlanırlar

[irp posts=”1010″ name=”El ve Tırnak Bakımının Önemi”]

Hafif Dekolte Kıyafetler

Kadınların en büyük silahlarından biri göğüsleridir. Çok aşırıya kaçmadan göstereceğiniz göğüs dekoltesi partnerinizin başını döndürecektir. Göğüslerinizi küçük veya şekilsiz olabilir fakat doğru sutyenle güzel ve seksi bir görüntü elde edebilirsiniz. Bir miktar saklanmış göğüsler genellikle tamamen açık olan kıyafetlerden çok daha seksidir

[irp posts=”244″ name=”Doğal Yollarla Göğüs Büyütme”]

Çekici Dudaklar Sahip Olmak

Yüzünüzün en belirgin yeri dudaklarınız dır. Kırmızı tonlardaki rujlarla, dudaklarınızı daha çekici gösterebilirsiniz. Önemli olan teninize uygun olan kırmızı tonu bulmanız. Sevgilinizi şaşırtın ve kırmızı rujunuzun etkisine kapılmasına izin verin. Rujunuzu sürdükten sonra mutlaka parlatıcı kullanın.

[irp posts=”2468″ name=”Dudak Dolgunlaştırıcı Kalıcı Yöntemler”]

Güzel ve çekici görünmek için bakımlı olmak şart, sizlere anlattığımız bu yöntemler evde kendi kendinize zaman ayırarak yapabileceğiniz, basit ama etkili çözümler sayesinde herkesten bir adım önde olun.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.