Sıradaki içerik:

Bayanlarda Kepek Problemi ve Çözüm Önerisi

e
sv

Uzun Yelek Modelleri ve Kombinleri

598 okunma — 07 Aralık 2019 15:18
Uzun Yelek Modelleri

Kombinlerinizin vazgeçilmez parçaları arasında boy gösteren uzun yelek modelleri ile tarz yaratmanın zamanı. Bu tarz yelek modelleri kombin planlamanızın büyük tamamlayıcısı olacak.

Uzun Kumaş Yelek Modelleri İle Spor Şıklık

Son zamanların hitleri arasında boy gösteren uzun kumaş yelek modelleri ile trend görünüme imza atmanın zamanı.

Uzun kumaş yelek modellerini kot İspanyol paça pantolonlar ile birlikte kombin ederek spor şıklık yaratabilirsiniz. Kombininizi kısa tunik modelleri ile taçlandırabilir siniz.

 

Uzun Kumaş Yelek Modelleri İle Klasik Tarz

Uzun kumaş yelek modellerini kullanarak klasik tarz yaratabilirsiniz. Sıkı dar kumaş pantolon modellerini oxofrd ayakkabılar ile destekleyebilirsiniz. Uzun yelek modellerini salaş gömlekler ile birlikte kombin edebilirsiniz.

Etnik Desene Sahip Uzun Yelek Modelleri

Etnik desene sahip uzun yelek modellerini beyaz jean pantolonlar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Stil sahibi bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alan etnik desene sahip uzun yelek modelleri aynı zaman da marjinalliğin ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Bu tarz yelek modellerini kısa dar etekler ile birlikte de kombin edebilirsiniz.

Püsküllü Uzun Yelek Modelleri

Püsküllü uzun yelek modellerini salaş pantolonlar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Maskülen tarzın vazgeçilmezleri arasında boy gösteren püsküllü uzun yelek modelleri aynı zaman da salaş görünümün ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Sizler de birbirinden özel püsküllü uzun yelek modelleri aracılığı ile olağanüstü kombinler yaratabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.