Sıradaki içerik:

Füme Koltuk Takımları

e
sv

2015 Koltuk Renkleri

127 okunma — 19 Mayıs 2015 02:50

Yıllar ilerledikçe kendimizi yenilemek zorunda kalıyoruz. 2015 koltuk renkleri ve modelleri bu yıl olduğu gibi her yıl değişiyor ve bizler bu yeniliklere ayak uydurmak için ev dekorasyon trendleri takip etmek durumundayız. Kesinlikle dekorasyon trenlerini incelemeden , bu alanlardaki bilgi ve gelişmeleri öğrenmeden koltuklarınızı yenilemeye kalkmayın. Sonuçta modası geçmiş bir ürüne para vermek kim ister ki !

Artık koltuklar için modelden ziyade renkler de oldukça önem arz ediyor. Ama her zaman dediğim gibi aslında kendi trendinizi kendiniz yaratabilirsiniz , bu durum sadece ev dekorasyonu için geçerli , yani trend diye herkesin aynı ürünü evlerine alıp kullandığını bir düşünsenize pek de güzel bir görüntü ortaya çıkacağını hiç zannetmiyorum açıkcası.

O yüzden salon ve oturma odanızı dekore ederken her şeyi baştan düşünün ve planlamasını ona göre yapın. En doğru yolu odanızın için kendi gözünüzde bir konsept belirleyin ve o konsept üzerinden koltuk renklerinizi , mobilya tiplerini , yemek masalarınızı ona göre ayarlayın. Önce koltukları , sonra masayı vb. rastgele alarak bir konsept yakalayamazsınız. Belirleyici bir renginiz olsun ve tüm konsept işini o renk üzerinden yapın. Bunu belirlerken de sadece renk ile sınırlı kalmayın , konsepti geliştirin , perdeleriniz den tutun , halılarınız ve evdeki elektronik eşyalarınıza kadar buna ayak uydurun. Sonuç sizi oldukça mutlu edecektir eminim.

Gelelim 2015 Koltuk Renklerine , yaz aylarında gelmesi ile renklerde bir canlılık söz konusu olduğunu söyleyebilirim. O solgun , renksiz , mat koltukların artık geride kaldığını söylemek zorundayım. Yeni trendler canlı , açık ve pastel renkler , biliyorsunuz ki hayatın stresi her geçen gün artıyor ve üzerimize bir yük olarak biniyor. Bunu evlerimizde bir az olsun hafifletmek için pastel renkler kullanmalıyız. Nitekim zaten yeni trendlerde bu renkler üzerine kurulu. Sizlerinde ev dekorasyonlarında canlı renkler kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Diğer bir makalemiz olan Füme Koltuk Takımları isimli yazımızı da okumanızı tavsiye ederim.

Aşağıdaki örnek koltuk renkleri fikir belirlemeniz açısından sizlere yardımcı olsun ,

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.