Sıradaki içerik:

Bayanların En Dikkat Çekici ve Etkileyici Yerleri!

e
sv

Ağrısız Tüy Alma Yöntemleri Nelerdir?

366 okunma — 29 Mayıs 2019 16:35
Ağrısız Tüy Alma Yöntemleri

Kadınların en büyük dertlerinin başında tüy (kıl) alma geliyor. Bakımlı bir bayan için olmazsa olmaz bir işlem. Bazen fazlasıyla acı verecek bir hale de gelmiyor değil. Bu yazıda ağrısız tüy alma nasıl olur? canınız yanmadan acısız kıl alma yöntemleri nelerdir, istenmeyen tüylerden nasıl kurtulacağınızı anlatacağız.

Ağrısız Tüy Alma Yöntemleri!

Peki bu işi daha acısız bir şekilde çözemezmiyiz , elbetteki birçok yöntem mevcut. Daha acısız bir işlem için denemenizi tavsiye edebiliriz.

Aslında en pratik yöntemlerin başında tüy dökücü kremler geliyor.

Tamamen acısız bir yöntem. Fakat birçok krem hakkında yapılan görüşlerde tamamen tüyleri yok etmediği , bir jilet izlenimi verdiği yönünde. Kaliteli tüy dökücü ürünleri ile daha iyi sonuç almak elbetteki mümkün.

Tabi ki krem ve sprey kullandıktan sonra tüyleriniz ağda vs. yöntemlere göre daha hızlı çıkacağını da unutmayın.

Bir diğer işlem ise pahalı ama oldukça etkili. Lazer epilasyon ile tüylerinizden kurtulabilir. Uzunca bir süre sizi rahatsız etmesini engelleyebilirsiniz.

Hafif ve ince tüyler genellikle çene tarafınızda, yüzün yan kısmı ve yanaklarda, dudağın hemen üst kısmında bulunan ve fazla belli olmayan tüylerdir. Güneş ya da ışın altında yan profil belli olan bu ince tüyleri almak yerine sarartma işlemi uygulamak daha zekice olabilir.

Aşırı kıllanma (tüylenme) sorununuz var ise Kadınlarda Kıllanma Sorunu başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

[irp posts=”1010″ name=”El ve Tırnak Bakımının Önemi”]

[irp posts=”1585″ name=”Ayak Kokusuna İyi Gelen Doğal Yöntemler”]

 

Yasin BOSTAN

SEO Expert, Google, SEO, SEM, WordPress, Sosyal Medya Geliştiricisi, Profesyonel İçerik Yazarı, SEO Destek Merkezi ve Dijital Pazarlama Ajansı seodem.com'un kurucusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.