Sıradaki içerik:

Erkeklerin Doğum Stresi

e
sv

Güçlü Cinsel Yaşamın Sırları

avatar

Editör

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

güçlü cinsel yaşamın sırları

Her Kadın, hayatı boyunca güçlü ve arzulu bir cinsel yaşam sürmek ister. Fakat çoğu zaman yetersiz beslenme, negatif psikoloji ve az da olsa kalıtımsal faktörlerden ötürü, bu istekleri bir hayalden öteye gidemez. Güçlü cinsel yaşamın sırları için, cinsel yaşamı etkileyen faktörler nelerdir inceleyelim.

Cinsel Yaşamı Etkileyen Faktörler

Mastürbasyon, erkekler için olduğu kadar kadınlar içinde genç yaşlarda sık yapılırsa, ileri ki dönemler için büyük tehlike teşkil etmektedir. Bunların başında normal cinsel ilişkide boşalamama diye tabir edilen orgazm sorunu yaşanır.

[irp posts=”991″ name=”Düzenli Cinsel Yaşam Hakkında”]

Yüzyılın zehri sigara, tüm sağlığı, sonrasında cinsel hayatınızı öldüren bir zehirdir. Sigara içen pek çok genç, erken yaşlarında iktidarsız olma tehlikeleri ile karşı karşıya kalırlar.

Alkol, yine genç yaşlarda cinselliğin katilidir. Genç erkeklere, her ne kadar daha kuvvetliymiş gibi bir his veriyorsa da, genç arkadaşlar bunun zararını ileri ki yıllarda fazlasıyla görecekler.

Beslenme, cinsel yaşam içinde önem arz eder. Tükettiğimiz gıdalar cinsel yaşam kalitemizi arttırır. Bu nedenle beslenme güçlü cinsel yaşam için vazgeçilemez unsurlardandır.

Cinsel açıdan mutlu ve uyumlu ailelerin, yeni doğan çocukları da sağlıklı olur. Cinsel yönden sağlıksız ve mutsuz ailelerin çocukları da aynı oranda sorunlu olacaklardır.

[irp posts=”4431″ name=”Kadınları Cinsellikten Soğutan 10 Neden!”]

Cinsel ilişkinin gelişmesi, rahat bir ortamda ve partnerlerin korkularını aşması sonucu gerçekşeşir.

UNUTMAYIN! Çözülemeyecek hiçbir sorun yoktur. Yeter ki isteyin. Erken boşalma, güçsüz cinsel yaşam, erkek ve kadınlığın kesilmesi sorunları, çoğu zaman psikolojiktir. Bazı zamanlarda ise gençken yaşamış olduğumuz bazı hatalı deneyim veya korkulardır.

Bir sorununuz olduğunu düşünüyorsanız, lütfen uzman desteği alın. Ayrıca son dönemlerde yoğum rağbet gören cinsel terapi seçeneğini de deneyebilirsiniz.

[irp posts=”975″ name=”Cinsel Yaşamda Mutluluğun Formülü”]
http://www.escortumraniye.com/

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.