Sıradaki içerik:

Bayanlarda Bıyık ve Koltuk Altı Bölgesinde Kararma Neden Olur?

e
sv

Pratik Oje Sürme Teknikleri!

400 okunma — 29 Ekim 2019 20:56
Oje sürme teknikleri

Bir kadının en çok uğraştığı , pür dikkat olduğu anlardır oje sürdüğü zamanı. Oje sürmek teknikleri de ayrı bir sana, Derler ya ; savunmasız beş dakika 🙂

Oje Sürme Teknikleri!

Bir kadının kendine ne kadar özen gösterdiğini anlamanın diğer yolu da el ve ayaklardan geçer.

Tırnak bakımının dışında bambaşka değer verdiğimiz bir şeydir oje.

Düzgün sürmek ve kurumasını beklemek için çok özen gösteririz.

Temizleyin

Oje sürmede güzel sonuçlar almak istiyorsanız , oje sürmeden önce ellerinizi lanolinsiz bir sabun ile sıcak suda yıkayın ve kurulayın.Tırnaklarınız da kalan izleri ve yağları çıkarmak için aseton ile temizleyin. Öncelikle parlatıcı ile şeffaf bir kat uygulayın. Hafif dışarı da taşırın ki ana rengi sürünce direk ete yapışmasın.

Yoğunluğa dikkat edin

Ojenin daha kolay kuruması ve pürüzsüz olması için ilk katını ince uygulayın. Oje fırçasını tırnağınıza paralel olarak , tırnaklarınızın başlarından uçlarına doğru uygulayın.İkinci katı uygularken de baş parmaktan küçük parmağa doğru gidin.

Oje sürme teknikleri

Oje sürme teknikleri

Kurutucu kullanın

Ojenizin üzerine üç günde bir oje kurutucusu uygulayın.Böylece ojenizin rengi daha  canlı ve daha uzun süre kalıcı olacaktır. Açık renk parlatıcılar ve kurutucular daha uzun süreli olur.Eğer kurutucunuz yok ise , saç kurutma makinenizin düşük sıcaklığında ellerinizi dönüşümlü bekletebilirsiniz.

Soyulmasını engelleyin

Ne yaparsanız yapın , ojeler soyulacaktır. Fakat tekrar baştan sürmenize gerek yok . Bunun için tırnağınıza ince bir kat ojeden sürün .Kuruduktan sonra üzerine bir kat daha uygulayın.Üzerine tekrar parlatıcı sürebilir ya da kurutucu uygulayabilirsiniz.

Yasin BOSTAN

SEO Expert, Google, SEO, SEM, WordPress, Sosyal Medya Geliştiricisi, Profesyonel İçerik Yazarı, SEO Destek Merkezi ve Dijital Pazarlama Ajansı seodem.com'un kurucusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.