Sıradaki içerik:

Bauhaus Portmanto Modelleri

e
sv

Yataş Köşe Takımları 2015

337 okunma — 01 Haziran 2015 13:41

Yataş köşe takımları her evin olmazsa olmazlarından eve farklı bir görünüm ve hava katıyor. Hele 2015 yılı kreasyonunu herkesin mutlaka ve mutlaka görmesi lazım. Köşe takımlarını dokusu hemen kendini belli ediyor. Pamuksu dokusu ve renk renk modelleriyle ister küçük ister büyük herkesin evinin modeline uygundur.

Bebeği olan kişiler içinde çok sağlıklı bir tercihtir. Görenleri büyüleyecek kadar güzelliğe sahip olan yataş köşe takımları hemen her evde bulunması gerekiyor. Köşe takımları pek çok salon için uygun olabilir. Büyük bir çoğunlukla televizyon karşısında kullanışı daha uygun ve görünüş açısından rahattır. Rahat ve odanızın düzenine uygunluk sağlayan köşe takımları olukça çok yer kaplar. Durum bu iken odanızı gereğinden fazla eşya ile doldurup evinizi sıkıcı e boğucu hale getirmeyin hareket alanınızı kısıtlamayın. Odada dengeli bir yerleştirme düzeni yaparak odanızı daraltmamış olacaksınız ve aynı zamanda odaya ayrı bir görünüm katacaksınız. Yataş köşe takımı koltuğunun temizliği de oldukça rahat dilerseniz kendiniz yıkar dilerseniz kolayca yıkattırabilirsiniz. köşe takımınızı son günlerde moda olan puflarla da kombim edebilirsiniz ister halınızı köşe takımına uydurun iterseniz köşe takımınıza halı uydurun.

Bu koltuk takımının kullanışı çok rahat oldukça büyük evinizde artık sıkışmayacaksınız artık yataş köşe takımıyla siz de rahat bir nefes alın. Dar ve uzun evlerde yataş köşe takımınızın uzun kısmını odanızın uzun kısmına getirebilir ve odanızı daraltmamış olursunuz. Eğer geniş bir salona sahip iseniz yataş köşe takımınızı dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Seçim size ait. Evinizin duvar boyasını köşe takımınıza uygun ya da zevkinize göre tam tersi yapabilirsiniz seçim hakkı tamamen sizin elinizde.2015 yılı yataş köşe takımlarına gelip bakabilir seçiminize evinizin modeline uygun olanları alabilirsiniz renk ve seçenek sıkıntısı asla yaşamayacaksınız çünkü herkesin göz zevkine uygun modeller sizleri bekliyor. Çocuklar içinde en korunaklı ve de sağlıklısı sizleri bekliyor. Şimdi eski ve demode koltuk takımlarından kurtulup sizde havalı kullanışlı ve gösterişli bir yataş köşe takımınız olsun istememizsiniz. Herkesin evine cebine uygun köşe takımları yataşta.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.