Sıradaki içerik:

Koltuk Altı Neden Kararır ?

e
sv

Ağda Yapmak Genital Bölgeyi Sarkıtır mı ?

930 okunma — 08 Haziran 2016 17:53

Bayanlarımızın çok merak ettiği fakat internet üzerinden yeterli bilgi edinilemeyen bir konuyu bugün sizler için ele alacağım. Ağda yapmak, fazla olan tüylerimizden kurtulmak için başvurduğumuz başlıca yöntemlerin arasında geliyor.

Halk arasında ağda yapmak genital bölgeyi (cinsel bölgeyi) sarkıtır mı ? diye sorulan soruları sıkça duymaya başladık. Bu konuda sizlere elimden geldiğince yardımcı olacağım. Öncelikle bu konuda genel bakalım, arkadaşlar bir şeyi özenli ve düzgün şekilde yapmazsanız sağlıksız sonuçlar alırsınız. Ağda yapmak da bunlardan birisidir, aceleye getirip sert darbelerde cinsel bölgenize zarar vermek, illaki bu bölgede probleme sebep olacaktır. Hem canınızı daha fazla acıtacak hemde o sert darbeler zamanla bölgede sarkmaya neden olacaktır.

Vücut yapısı itibari ile esnektir, hatta bayan vücudu daha narin ve hassastır. Bundan dolayı yaptığınız tüm işlemlerde kendinize özen göstermeli ve dikkatli bir şekilde çalışmalısınız. Derinizin herhangi bir parçasını hergün asıldığınızda, belli bir süre sonra muhakkak ki sarkma, deri bozulması yaşanacaktır. Bundan dolayı dikkatli ve özenli yaparsanız bir sorun çıkmaz. Size demiyorum ki ağda yapmanın zaten ağdayı tüylerin uzadıkça yapacaksınız, sürekli olan bir işlem olmadığı için sarkma olmaz ama dediğim gibi sert ve aceleye getirip yaparsanız illaki zaman içerisinde bu tür sarkmalar kaçınılmaz olur.

Ağda bölgenizde kesinlikle jilet kullanmayın, tüylerin daha kalın ve hızlı çıkmasına yol açar daha sonra başa çıkamazsınız. Epilasyon aletleri ve ağda kullanımı bu konudaki en sağlıklı tüy alma yöntemlerindendir. Acısız ağda yapmak ve sağlıklı ağda yapmak ile ilgili diğer yazılımı buradan okuyabilirsiniz.

Paylaştığım linklerden ağda yapma konusunda daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kendinize dikkat etmeli ve cinsel bölgeleriniz gibi hassas kısımlarınıza mutlaka gerekenden fazlaca dikkat etmenizi tavsiye ediyorum.

 

Yasin BOSTAN

SEO Expert, Google, SEO, SEM, WordPress, Sosyal Medya Geliştiricisi, Profesyonel İçerik Yazarı, SEO Destek Merkezi ve Dijital Pazarlama Ajansı seodem.com'un kurucusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Yağmur3 sene önce
  • ben dermatologa sordum ağdanın o kadar güçlü 1 etkisinin olamayacağını söyledi sadece bikini bölgesi için üretilmiş özel ürünler kullanırsanız sorun yaşamazsınız ben remove brezilya bikini kullanıyorum.ağda alırken üstünde bikini bölgesi yazmasına dikkat edin