Sıradaki içerik:

Dekoltesiz Abiye Modelleri

e
sv

Kalça Büyütmek İçin Ne Yapılmalı?

1453 okunma — 19 Kasım 2019 02:40

Birçok bayan kalçalarının dolgun ve büyük olmamasından şikayet ediyor, güzel fiziki hatlara sahip olmadıklarını düşünüyorlar. Türk kadınları, kalça konusunda genetik olarak Latin kadınlarından daha şanslı olmadıklarının farkındalar ama genede dümdüz bir kalça ile yetinmeyi kabul etmiyorlar.

Büyük Kalçalara Sahip Olmak!

Fiziki hatları güzel olan bir kadının erkekler tarafından beğenilmeme gibi bir korkusu yoktur. Kadında kalça yemekte salça lafının erkekler tarafından söylendiğine hiç şüphemiz yoktur.

Sokakta gördüğümüz zayıf diye sınıflandırdığımız bayanların genelde kalça bölümleri küçüktür veya dolgun değildir.Hem zayıf olmak hem fiziki hatların dolgunluğu sadece az sayıda bayana genetik olarak verilmiştir.

Eğer siz onların arasında değilseniz üzülmeyin, sizler için kalça büyütme hareketleri adı altında bu makaleyi yazdık. Hepiniz kısa zamanda Latinlerin kalçalarına sahip olabileceksiniz.

Piyasada şu sıralar oldukça fazla satılmaya başlanan kalça büyütme ilaçları, kalça büyütme kremleri gibi ticari ürünleri kesinlikle kullanmayın. Unutmamanız gereken her şeyin doğalını yapmak en iyisidir.

Kalçamı nasıl büyütürüm?

Kalça büyütme hakkında bazı bilgiler verdikten sonra yavaşça işin can alıcı noktalarına gelmeye başlıyoruz. Kalça büyütmek istiyorsanız egzersizlerle beraber, diyet programı ve dinlenmenize de önem vermelisiniz.

Çalışan kasların büyüme için beslenme ve dinlenmeye ihtiyacı vardır. Proteinler ve uyku size bu iki gereksinimi de aynı anda karşılamanızı sağlar. Dolgun kalçalara sahip olmak için fitness hareketleri ile kalça hareketlerini birlikte yürütün.

15 gün 1 ay süre içerisinde mucize bir değişim beklememelisiniz fakat 3-4 ay bu hareketleri düzenli yaparsanız kalça bölgenizdeki büyümeyi aynada rahatlıkla göreceksiniz.

Kalça Büyütmek Için Neler Yemeliyiz

Kalça Büyütmek Için Neler Yemeliyiz

Kalça büyütme hareketleri

İlk hareketimiz Squat hareketidir. Türkler arasında çömelme hareketi olarak tabir edilir ve kalça büyütme egzersizlerinden en önemlisidir. Squatı yaparken ağırlığı trapez kaslarının üzerinde tutmalısınız, aşağıya doğru çömeldiğiniz zaman belinizi içeriye doğru göbeğinizi öne çıkartıp, kalçanızı dışarıya doğru çıkartın.

Kalkma ve eğilme hareketlerinde ayaklarınız ve diziniz kesinlikle hareket etmemeli hareketinizi kalçadan yapmalısınız.

Kalça Büyütme Egzersizleri

Kalça Büyütme Egzersizleri

İkinci hareketimiz fitnessciler arasında komando yürüyüşü olarak bilinir.Hareket fitness dilinde lunge olarak bilinir.Hareketimize ayakta normal duruş pozisyonunda başlıyoruz.Devamında bir adım ileriye atıyoruz.

Adım attığımız bacağımızı dizimizden kırarak 90 derece açı yapıyoruz.Arkadaki bacağımızın da ayağı parmak uçlarında olacak şekilde durmalı.

Üçüncü hareketimiz ise step-up hareketi.30-40 cm yükseklikteki bir tahtaya çıkıp inerek merdiven çıkarmış gibi basit bir şekilde kalçalarınızı sıkılaştırabilirsiniz

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.