Sıradaki içerik:

Sağlıklı Beslenmek İçin Farklı Tarifler

e
sv

2018 Yılında Trend Saç Modelleri

446 okunma — 22 Şubat 2018 21:30
trend saç modelleri

Her yıl bir saç modeli popülerliğini arttırıyor ve milyonlarca kadın trendlerin peşinden koşuyor. Bunun için mevcut saç stili ve rengini değiştirerek siz de modayı yakından takip edebilirsiniz. 2018 saç modası biraz 80’lerden biraz milenyum çağından esinlenen modellerle dikkat çekecek.

Bu Yılın Gözdesi Saç Trendleri

Uzun ya da kısa saçlarınızı modaya uygun hale getirmek için birbirinden şık saç modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun için yılın modası ve ünlülerin stillerinden yararlanarak kendinize uygun olan saç modelini tercih edebilirsiniz.

İşte sizin için en uygun tarzı seçebileceğiniz 2018’in en dikkat çeken saç stilleri!

Kirli Sarı Saçlar

Sarı saçlar bu sezon da moda… Ama sarının hangi tonunu tercih etmeliyim diyenler için kirli sarılar popüler olacak. Saç rengi açık olanlara tavsiye edeceğimiz kirli sarıları, esmerlere tavsiye etmiyoruz. Çünkü saç rengini bir hayli açmanız, sonucunda da ciddi bir yıpranmayla karşılaşmanız söz konusu olacaktır. Saç renginizi seçerken özellikle kirli ve parlak olmayan tonlara koyu renk göz makyajı yapmanız gerektiğini de unutmayın!

Minik Kıvırcık Dalgalar

Kıvırcık saçlar bu yıl moda! Ama ince ve kabarık olan modeller bonusun bir önceki versiyonu şeklinde kullanılabilir. Kıvır kıvır kabarık saçlar her zaman dikkat çekecek ama bu saçların keçe gibi görünenleri değil, kusursuz bukleler şeklinde olanları dikkat çekecek.

Uzun ve Kabarık Saçlar

Saç uzatmayı sevenler için uzun saçlar 2018 yılında da popüler olacak. Uzun saçlarınıza krape yaparak daha gür görünmelerini sağlayabilirsiniz. Sağa ya da sola atılan saçlarla birbirinden farklı bandaları kullanarak saçlarınızı hareketlendirebilirsiniz.

Eşarplı Modeller ve Saç Bantları

2018’in bir diğer moda ürünü de eşarp bandanalar ve eşarp aksesuarlarıyla saçları şekillendirmek olacak. Rengarenk eşarplarla saç modasının en iyi ürünlerini ortaya çıkaran kıyafetler saç bandı ile kullanıldığında bohem bir tarzın ortaya çıkması söz konusu olacak.

Silver Saç Rengi

Birkaç yıldır saç rengi seçiminde beyaz rengin iddialı bir biçimde ortaya çıktığına tanıklık etmiştik. Bu yıl da silver gümüş rengi iddialı ve marjinal bayanların tercihi olacak. Silver saçlar her saç modeliyle öne çıksa da düz ve uzun saçlara ayrı bir hava katacak. Kısa saç tercih edenler için de bu saç rengi kullanılabilir. Ama bilmeniz gerekiyor ki silver saç için saçların platine kadar açılması gerekiyor.

Kahküllü Bob Saç Kesimi

Lob ve bob saç kesimi ortaya çıktığınan beri modası geçmek bilmedi. Bu saçlar için tercih edeceğiniz yeni bir dokunuş dağınık perçemlerle birleşecek. Kahküllü bob kesim saçlarla, dağınık ve kirli görünümler söz konusu olsa da genel olarak marjinal tarzlar için bu model tercih edilecek.

Geriye Yatmış Saçlar

Saçlarınızın uzun ya da kısa olması fark etmeksizin geriye ıslak bir biçimde taranması, parlak göz makyajınızla tamamlanacak. Farklı saç stilleri yaratmak istediğinizde ve özel gecelerinizde waxlanmış ve geriye yatırılmış olan saçlarınızla dikkat çekeceksiniz. Birbirinden şık saç stillerinin moda olduğu 2018 saç modelleri konusunda bir hayli bol seçenek sunuyor.

Maskülen Stiller

Maskülen saç kesimleri bu yıl pixie modelden dümdüz küt saçlara kadar her saç stilinde tercih edilmektedir. Boyun hizasındaki saçlar, maskülen saçlara dönüşürken iddialı göz makyajları da güzelliğinizi ortaya çıkaracak.

Yandan Ayrılmış Saçlar

Saçların yandan ayrılmaları bu yıl da revaçta olacak. Özellikle uzun saçlı olanlar için saçları tamamen yana ayırmak tercih edilecek. Saçı uzun olanlar ya da kakülleri olanlar da bu saç tarama tarzını tercih edebilir.

[irp][irp][irp]

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.