Sıradaki içerik:

Modanisa Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

e
sv

Bayan Elbise Kemer Modelleri

705 okunma — 24 Kasım 2019 17:09
Bayan Elbise Kemerleri

İnternetten kemer almaya karar verdiğimizde aradığımıza bir türlü ulaşamadığımızı farkettim , niketim bayan elbise kemerleri de bunlardan biri. Kemer için arama yaptığımızda düz kemerler ve pantolon kemerleri karşımıza çıkıyor. Eğer bir elbise kemeri arıyorsak çok az seçenek arasında seçim yapmak zorunda kalıyoruz.

Bayan Elbise Kemerleri!

Bu sıkıntıyı gidermek için sizlere elbise kemerlerini araştırıp paylaşmak gereği duyduk. ,

Yerli sitelerde hep aynı kemerler mevcut büyük geniş ve taşlı kemerlerden bulunmuyor, bulunanlarda az sayıda olduğu için seçim yapmak çok zor.

Özellikle internet moda sitelerinde satılan elbiseler ve abiyelerde fotoğrafta kemerli gösteriyorlar çok şık duruyor , satın aldığınızda ne kemeri bulabiliyorsunuz nede site üzerinde elbiseye takılan kemeri satın alabiliyorsunuz.

Elbisenin havası birden sıfıra iniyor , çoğu internet sitesinde durum aynı , ona uygun kemer almaya kalkıyorsunuz ama aradığınız kemeri bulmak samanlıkta iğne aramaya benziyor aynı.

Beyaz Elbise Için Kemer

Beyaz Elbise Için Kemer

Aliexpress ‘den daha önce alışveriş yapanlar olmuştur , yapmadıysanız bile güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Daha önce birçok yakınım alışveriş yapıp memnun kaldılar.

En güzel tarafı az sayıdaki ürün yerine farklı farklı bir modelden ürün bulunması , keyfinize göre beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Fiyat olarak da yerli firmalardan çok daha ucuz , tek negatif yanı var oda ürünler yurt dışından geldiği için biraz geç geliyor ama kesinlikle geliyor 🙂

Ayrıca Günlük Elbise Modelleri yazımızda ilginizi çekebilir

Bayan Abiye Elbise Kemerleri

Bayan Abiye Elbise Kemerleri

Önemli Tavsiye : Ayrıca site ile ilgili birkaç bilgi daha vereyim , bu sitenin mobil uygulaması var , ürününüzü tespit edip mobil uygulama üzerinden satın alırsanız %10’a kadar indirim uygulanıyor. Yani zaten uygun fiyata bulmuş olduğunuz ürünü çok daha fiyata alıyorsunuz.

Sonuçta kemer bir aksesuar çok kaliteli olmasına gerek yok , şık görünsün yeter bu sitedekilerse oldukça şık, fiyatları da ucuz olduğu için bir sürü kemer satın alıp elbiselerinize göre kombinleyebilirsiniz.

Aşağıdaki resimlerdeki kemer modellerini verdiğim adresten satın alabilirsiniz , çok hoş kemerler var öyle değil mi ? 🙂

Yasin BOSTAN

SEO Expert, Google, SEO, SEM, WordPress, Sosyal Medya Geliştiricisi, Profesyonel İçerik Yazarı, SEO Destek Merkezi ve Dijital Pazarlama Ajansı seodem.com'un kurucusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.