Hakkımızda

” Kadın gibi, Kadın Sitesi “

2013 yılının son aylarında kurulan kadingibi.com‘da moda, güzellik, bakım, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat ve eğlencenin yanı sıra kadın-erkek ilişkileri, kadın sağlığı, cinsellik, kariyer, dekorasyon gibi kadınların yaşamını ilgilendiren kadınlara özel içerikler üretiyoruz.

Kadın Sitesi, Kadın gibi

Yayıncılık konusunda uzman, deneyimli bir ekip tarafından hazırlanan yazılarımız her gün yenileniyor. Orijinal içeriğimiz, ilgi çeken konularımız ve okurlarımızın beğenisi sayesinde Kadın, Moda, Sağlık, Güzellik – Bakım alanında en çok ziyaret edilen siteler arasındayız.

Günlük ortalama 10.000+ tekil ziyaretçiyi misafir ediyoruz, ayda yaklaşık 1.000.000+ sayfa gösterimi ile gurur duyuyoruz.

Günümüzde internet mecrasında en çok tercih edilen ve sosyal medya takip programlarında yer alan kadın yaşamına dair ne varsa kadingibi.com içeriğinde toplanarak bir bütün haline getirilmiştir

Şık kıyafetler, ışıl ışıl takılar, belirginleştirici makyaj seçenekleri, tarz yaratmış saç stilleri ve en göz alıcı kombinler, trend olmuş aksesuarlar kadingibi.com içeriğinde en ayrıntılı şekilde sizler için incelenmektedir.

Yaşamsal tüm gereksinimleri bir bütün haline getirdiğimiz, kadingibi.com web sitesi en gelişmiş web tasarım programları ile tasarlanmıştır.

Sayfa akışları ve görsellik bakımından kullanışlı bir yapı oluşturarak ziyaretçilerimizin her aradığını kolaylıkla bulabilmesi için tüm düzenlemeler en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Kadın hayatına dair ne varsa, yaşantınızda oluşan her türlü probleme çözüm bulmanız için tüm detaylar kadingibi.com araştırmalarında ele alınmıştır.

Özellikle kadınların merak ettiği giyim, moda, aksesuar, makyaj, sağlık, cinsellik, bakım, sitil, ilişkiler ve anne-bebek kategorilerinde içerik oluşturma konusunda bir bütünlük içinde, kadınlara özel yaşam rehberi olarak okuyucularımıza hizmet vermekteyiz.

“Kısacası… Kadın gibi KADIN Sitesi”

Kadingibi Logo Kare Boyut

Sevgiyle kalın..

Kadingibi.com ekibi.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.