Reklam Ver

” Sizi Görünür Kılıyoruz “

Reklam Sponsorluk

2014 yılından itibaren özgün, kaliteli ve orijinal içerikler üreterek kadınların sosyal dünyasındaki birçok konuya değiniyoruz. Paylaşımlarımız geniş kitleler tarafından takip edilmekte olup, sadece organik aramalardan değil! günlük sabit kullanıcılar tarafından da ziyaret edilmekteyiz.

Kadingibi.com şuan mevcut durumu ile aylık 350.000 – 450.000 tekil ziyaretçiye ve 1.000.000 sayfa gösterimi sayısına sahiptir. Hedef kitlemiz %80 ağırlıklı bayan takipçilerden oluşmaktadır, ortalama yaş aralığı ise 18-36’dır. Hali hazırdaki içeriklerimiz sürekli takip edilip güncellemekte ve ziyaretçi sayımız hızla artmaktadır.

Uzman ekibimiz tarafından kadingibi.com’un site içi ve site dışı SEO çalışmaları itinayla yapılmakta, içeriklerimiz bu kurallara göre hazırlanmaktadır. İçeriklerimizde olduğu gibi reklam ve link kalitesi olarak da mevcut durumu korumayı ve yükseltmeyi amaç edinmiş bulunuyoruz.

Çalışmalarımızı her zaman yeni teknolojiler ile destekleyerek sektörde kalıcı olmayı hedefliyor ve bu gücümüzü reklam verenlerimiz ile paylaşıyoruz.

Sponsor içerikleriniz, ürün tanıtımı, tanıtım yazıları, sabit reklam alanı, özel reklam sponsorluğu ve sosyal medya tanıtımları gibi bir çok alanda, reklam projeleriniz için çözüm üretiyoruz. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişim sayfamız aracılığı ile veya elektronik posta adresimiz [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle kalın..

Kadingibi.com ekibi

Yasin BOSTAN

SEO Expert, Google, SEO, SEM, WordPress, Sosyal Medya Geliştiricisi, Profesyonel İçerik Yazarı, SEO Destek Merkezi ve Dijital Pazarlama Ajansı seodem.com'un kurucusu.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.