Sıradaki içerik:

Bir gün öğretmen dersteyken öğrencilerine bir soru sorar…

e
sv

Hangi Burcun Kadınları Aldatmaya Meyilli?

484 okunma — 28 Haziran 2019 14:27
Hangi Burcun Kadınları Aldatmaya Meyilli

Kadınlar da erkekleri aldatabiliyor. Peki, kadınları eşlerini veya sevgililerini aldatmaya iten etkenler hiç aklınıza geldi mi? Burçlara göre sadakat olur mu demeyin, çünkü var! Bilimsel olarak bazı burçlar aldatmaya daha yakın.

Aldatan Kadınlar Hangi Burçtan?

Aldatan kadınlar hangi burçlara mensup; en sadık burçlar hangileri?

Özellikle yeni bir sevgili arayışında iseniz hangi kadınların ideal eş ya da sevgili olacağı hakkında önemli ipuçlarını sizler için hazırladık.

Hangi burcun kadınları aldatmaya meyilli dedik ve araştırdık. İşte sonuçlar…

Aslan

Hangi Burcun Kadınları Aldatmaya Meyilli

Hangi Burcun Kadınları Aldatmaya Meyilli

Hangi burçlar aldatmaya meyilli sorusunun yanıtı olarak verebileceğimiz ilk burç Aslan. Kendilerine daima en yüksek çıtayı hedef alan Aslan kadınları hayatta her şeyi mükemmel yapmak ister. Aslan kadınlarının partnerleri bu durumu üzerine alınmasın, çünkü bu durum onların ilişkide yetersiz olması anlamına gelmiyor.

Aslan burcu kadını herkese eşit ilgi gösteriyor ve heyecan konusunda erkekler üzerinde iyi bir denge kuruyor. Flörtleşme hastalığı da diyebiliriz. Ancak maalesef %10’luk oranla daha bir ayran gönüllüler.

Boğa

Hangi Burcun Kadınları Aldatmaya Meyilli

Hangi Burcun Kadınları Aldatmaya Meyilli

%11’lik oranla ne yazık ki Zodyak’ın en çok aldatan burcu Boğa oluyor. Eşine karşı en sadakatsiz burç Boğa ve yönetici gezegeni Venüs. Boğa kadınları ne istediğinden çok emin. Hele ki erkek arkadaşı veya kocası ona yeterince ilgi göstermiyorsa, radarını hemen açıyorlar.

Diğer burçtaki kadınlara göre tahammül sınırları epey bir gevşek diyebiliriz. Kadınlar arasında özgürlüğüne en düşkün, en açık fikirli ve en çok aldatmaya meyilli burç Boğa!

Kova

Kova burcu kadınları da sadakatten oldukça uzaklar. Diğer burçlardan %10 daha öndeler bu konuda. Çok değişken ve rahat bir yapıya sahipler. Öz saygıları birçok kadından daha yüksek. Her gün sevgili değiştirebilen Kova kadını ilişkisinde pek sorumluluk almıyor.

Bu nedenle ciddi ilişkilerden özellikle evlilikten uzaklar. En ufak bir tartışmada yeni bir partner arayışına girebilen Kova’ları %9’luk aldatmaya meyillilik oranıyla Balık ve İkizler burçları takip ediyor!

Sadık Kadınlar Hangi Burçtan?

Oğlak

Oğlak burcu kadınları aldatan burçlar arasında %7’lik oranla sondan bir önceki burç. Yani oldukça güvenilir ve sadıklar. Eş seçerken duygusal ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan erkekleri bulabiliyorlar. Değer yargıları çok güçlü olan oğlak kadınları ilişkilerde sabırlı, sağduyulu ve çözüm getirebilen bir yapıdalar.

En ufak bir olayda ya da basit bir kıskançlık krizinde dahi orta yolu bulmayı bilen, olgun ve anlayışlı kadınlar vefakar ve sadık olan Oğlak burcuna mensup.

Yay

Hangi Burcun Kadınları Aldatmaya Meyilli

Hangi Burcun Kadınları Aldatmaya Meyilli

%6’lık oranla Yay burcu kadınları ilişkide en sadık kadınlar. Onlara gözü kapalı güvenmek mümkün. Burçlar arasında tek eşliliğe en çok önem veren burç Yay. Hatta etrafındaki insanları yönetmeyi, dolayısıyla eşlerini kolayca dizginlemeyi iyi biliyorlar.

Aslına bakarsak yay burçları yönetmeyi o kadar seviyor ki, başka birini aramaya vakitleri de pek kalmıyor. Kendilerine aşırı derecede güveniyorlar. Partnerlerinin üzerinde hükümdarlıklarını kurarak ipleri eline alıyor ve olası negatif bir durumu önceden ortadan kaldırabiliyorlar. Akıl, mantık, zeka üçlemesini devreye sokan ve adeta bir ilişki uzmanı diyebileceğimiz Yay burçları erkeklerin hayalindeki kadınları oluşturuyor.

Akrep

Akrep kadınlarının aldatmaya eğilimi %7 oranda kalmış. Son derece sadık olan bu burcun kadınları ile ilişki yaşamak da güven veriyor. Empati yetenekleri kuvvetli. Yani kendileri aldatırsa neler yaşayacaklarını bildiklerinden eşlerini aldatmak akıllarından pek geçmiyor.

Kendileri de şehvetli, tutkulu ve intikamcı. Pek yalnız kalmayı sevmiyorlar, bu nedenle ilişkilerine saygıları var. Hangi burçlar aldatır, hangi burç kadınlar sadık? Umarız aklınızdaki soruları bir nebze yanıtlamıştır. Herkese huzurlu ve sevgi dolu bir ilişki dileriz!

Didem Bektaş

Makale Yazarı & Editör

Freelance editörlük, tercümanlık ve yazarlık alanında 11 yıldır çalışmaktayım. Kadın, moda, sağlık, güzellik, ilişkiler başta olmak üzere birçok alanda ve habercilik üzerine çalışmalarım oldu. Asıl mesleğin bilgisayar programcılığı. Ancak yazmayı ve araştırmayı sevdiğim için bu işi kendime meslek edindim.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Akrep2 sene önce
  • bu doğru mu ya_