Sıradaki içerik:

Annesinin Sesini İlk Kez Duyan Bebeğin Mutluluğu!

e
sv

Evlilik Öncesi ve Sonrası İlişkilerinin Değişimini Gösteren Komik Çizimler :))

634 okunma — 10 Haziran 2019 12:03
Evlilik Öncesi ve Sonrası İlişkilerinin Değişi

Bireyler evlilikten önce yaşanan flört dönemlerinde gerçekten bir birine çok anlayışlı davranırlar, Aşklarını her zaman taze tutarlar, samimi ve sevecendirler.

Fakat her nedense evlendikten sonra iki tarafında bir ufak da olsa bazı değişimler söz konusu oluyor.

Evlendikten sonra ne oluyor, neden birbirini seven çiftler de evlilik öncesi gibi sorunsuz bir uyum söz konusu olmuyor.

Ne oluyor derken; söylendiği veya görüldüğü kadar korkutucu bir tabloyla karşılaşmayı bekleyenlerden seniz, önce sakin olun arkanıza yaslanın ve  o kadar da korkutucu olmadığının farkına varın.

Her ilişkilerde evlendikten sonra bazı şeyler değişiyor elbette. Fakat sanıldığı kadar korkunç bir durum değil, aksine ilişkiler daha da komik ve eğlenceli bir döneme giriliyor.

Evet kesinlikle evlendikten sonra bazı hal ve hareketler değişiyor iki taraf açısından da, değişim kaçınılmaz buna engel olmak mümkün değil, değişim kaçınılmaz bir hal alıyor fakat sanıldığı kadar korkutucu mu komik mi siz karar verin.

Sizlere evlilik öncesi ve sonrası değişen durumu gözler önüne seren ve iyi çalışılmış komik bir kaç karikatür ekledik. Umarız beğenirsiniz :)))Evlilik Öncesi ve Sonrası İlişkilerinin DeğişiEvlilik Öncesi ve Sonrası İlişkilerinin Değişi Evlilik Öncesi ve Sonrası İlişkilerinin Değişi Evlilik Öncesi ve Sonrası İlişkilerinin Değişi Evlilik Öncesi ve Sonrası İlişkilerinin Değişi Evlilik Öncesi ve Sonrası İlişkilerinin Değişi Evlilik Öncesi ve Sonrası İlişkilerinin Değişi Evlilik Öncesi ve Sonrası İlişkilerinin Değişi Evlilik Öncesi ve Sonrası İlişkilerinin Değişi Evlilik Öncesi ve Sonrası İlişkilerinin Değişi

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.