Sıradaki içerik:

Bayanlarda Alın Daraltma Operasyonu Nedir?

e
sv

Erkekleri Kadınlardan Soğutan Şeyler

avatar

Editör

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

erkekleri kadınlardan sogutan seyler

Kadınların erkeklerin onları daha güzel görmesi için yaptığı bazı şeyler erkekleri soğutabiliyor.

Erkekleri Kadınlardan Soğutan Sebepler!

Makyaj yaparken sizi görmesi: Makyaj yapan kadını görmek, erkekler için çoğu zaman hoş bir durum değildir.

Erkeklerin çoğu kadınların makyajsız da güzel olmasını ister.

Erkekler makyajlı olarak gördüğü kadının makyajsız halinin nasıl olduğunu düşünür. Bu yüzden erkeklerin size boya güzeli dememesi için mümkün olduğunca makyaj yaparken erkeklere yakalanmayın.

Fazla parfüm sürmek: Fazla parfüm süren kadınlar, erkekler tarafından her zaman itici bulunuyor. Özellikla kalabalık mekanlarda, toplu taşıma araçlarında fazla parfüm sürmüş kadınlar ile bir arada bulunmak erkekler tarafından hoş karşılanmıyor. Parfüm sürme işini abartmayın. Çok ağır kokulardan da uzak durun.

Dudak kalemini yanlış sürmek: Kadınları erkeklerden en çok soğutan nedenlerden biri olan dudak kalemini yanlış sürmek itici bir görüntü oluşturuyor. Dudak kaleminizin mutlaka dudak makyajınız ve yüz makyajınız ile uyumlu olmasına özen gösterin.

[irp posts=”4483″ name=”İlişkilerde Yapılan Hatalar”]

erkek kadın iliski

Kuru cilde sahip olmak: Pamuk gibi bir cilde sahip olmak tüm kadınların en büyük isteklerinden biri olsa da bazı kadınların cildinin oldukça kuru göründüğü bilinen bir gerçek. Erkekler kuru cilde sahip olan kadınları tensel anlamda çok çekici bulmadıkları için soğuyabiliyor. Bu yüzden cilt bakımınızı düzenli yapmanız ve cildinizi sürekli nemli tutmanız gerek.

Sarı dişler, ağız kokusu: Erkeklerin kadınlarda görmek istemediği şeylerden biri de sararmış dişler. Sararmış dişler bir kadının bakımsız olduğunu gösterir. Buna bir de ağız kokusu eklenince bu durum erkekler için tam bir fiyaskodur. Erkekler bakımlı, güzel gülüşlü kadınları sever. Bu yüzden ağız ve diş bakımınıza mutlaka özen gösterin.

İstenmeyen tüyler: İstenmeyen tüylerin kadınların korkulu rüyası olduğu biliniyor. Kadınların birçoğu lazer epilasyon ya da kuaförde ağda yaptırma yöntemlerini tercih etse de hala evinde tüylerden kurtulmaya çalışan bayanlar da yok değil. Kötü ve eksik alınmış tüyler, erkekler için oldukça itici bir görüntü oluşturuyor. Erkekler, temiz ve pürüzsüz bir cilde sahip olan kadınları daha çekici buluyor. Bundan dolayı istenmeyen tüylerden kurtulma işlemini evde kendiniz yapmak yerine profesyonel kişilere bırakın. Tüyleriniz çıkmaya başladıysa kısa ve açık elbiseler giymekten kaçının.

[irp posts=”4478″ name=”Kadınları Çekici Gösteren Özellikler”]

Rimeli tazelememek: Rimel, kadınların günlük hayatta en sık kullandığı kozmetik ürünlerin başında geliyor. Rimeli doğru kullanmak ve düzenli olarak tazelemek hem güzel bir görünüm hem de göz sağlığı açısından büyük önem taşıyor. Hiçbir erkek topaklanmış rimele sahip bir göze bakmak istemez. Özellikle yaz aylarında rimelinizi sık sık tazeleyin.

Simli far kullanmak: Simli kozmetik ürünleri kullanan bayanlar erkekler tarafından pek hoş karşılanmıyor. Özellikle terlenildiği zaman her yere dağılan ve yapışan simler erkekleri kadınlardan en çok soğutan şeylerden biri. Bu yüzden çok özel günler hariç simli kozmetik ürünü kullanmaktan uzak durmak gerekiyor.

Fondöteni fazla sürmek: Bazı kadınların makyaj yaparken kozmetik ürün kullanımında fazla aşırıya kaçtığı bilinen bir gerçek. Bunlardan biri de fondöten kullanımının normalden fazla olması. Fondöten sürerken dengeli davranmaya ve yüzün doğal görünümünü bozmamaya özen göstermek gerekiyor.

Dağınık saçlar: Kadınların en önemli çekiciliklerinden biri de bakımlı ve ışıldayan saçlar. Bu yüzden erkeklerin kadınlardan etkilenmesinde saç bakımı büyük önem taşıyor. İsterseniz Erkekler nasıl saçlardan etkilenir? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca erkekleri kadınlardan soğutan en önemli şeylerin başında gelen dağınık saçlar, kadınların güzel görünmesini engellediği gibi erkekler tarafından itici görünmesine de neden olabiliyor. Dağınık saçlı bir kadını gören erkek, onun kişisel bakımına yeterince özen göstermediğini düşünerek dağınık bir yaşam tarzına sahip olduğu konusunda olumsuz izlenimlere kapılabiliyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.